Bluzy robocze

    Jeśli szukasz wytrzymałych i praktycznych ubrań do pracy, w asortymencie MASCOT znajdziesz bogaty wybór bluz roboczych dla wszystkich branż. Można je nosić przez cały rok i używać w różnych sytuacjach, zarówno oddzielnie, jak i w połączeniu z innymi częściami odzieży roboczej. Firma MASCOT ma w ofercie bluzy robocze w różnych stylach, kolorach i z różnymi funkcjami. Wśród tego bogactwa na pewno znajdziesz bluzę pasującą do posiadanych już ubrań.

    W naszym asortymencie znajdziesz wiele modeli bluz z kapturem i bez, polarów, bluz o intensywnej widzialności, bluz z dzianiny itd. Nasze bluzy robocze są dostępne zarówno w klasycznych, jak i trendowych kolorach. Bardzo łatwo je połączyć z resztą roboczych ubrań marki MASCOT. Dla użytkowników preferujących bardziej wyrazisty styl w ofercie mamy bluzy dwukolorowe, a także z modnymi nadrukami. Do wyboru jest mnóstwo modeli o tych właściwościach i detalach, jakich poszukujesz. Bluzy robocze MASCOT mają różne praktyczne i przestronne kieszenie – na piersi, z przodu, wewnątrz, kieszenie na narzędzia, telefon itd. Znajdziesz u nas także bluzy robocze z kapturami, regulowanymi kołnierzami i zamkami oraz inne. Gwarantujemy, że mamy model pasujący do Twoich potrzeb. W przypadku wielu spośród naszych bluz roboczych można też zamówić nadrukowanie lub wyhaftowanie logo firmy i nazwiska pracownika.

    Bluzy robocze MASCOT zapewniają niezrównaną wygodę i swobodę poruszania się. Znajdziesz u nas między innymi bluzy ze sprężystego, elastycznego streczu, nieprzeszkadzające w żadnej pracy ani aktywności fizycznej. Mają one naturalny fason, płynnie dostosowujący się do kształtu ciała, ale nie obcisły. Wzór ten umożliwia nieskrępowane wykonywanie wszelkich ruchów. Bluzy robocze są wyprodukowane z trwałych materiałów, dzięki czemu charakteryzują się długą żywotnością. Mamy też bluzy robocze dla osób, których praca wymaga stosowania odzieży o szczególnych właściwościach ochronnych, wśród nich bluzy z materiałów fluorescencyjnych, a także modele z całym szeregiem funkcji zaprojektowanych z myślą o bezpieczeństwie użytkownika. Wybierz któryś z nich i spokojnie skoncentruj się na swojej pracy.