Koszulki Polo hi-vis

  Jeśli zależy Ci na dobrej widzialności przez cały rok, nie musisz dłużej szukać — zapoznaj się z naszymi koszulkami polo o intensywnej widzialności. Połącz koszulkę polo z szorkami lub spodniami ¾ we fluorescencyjnych kolorach. Z takim połączeniem bezpieczny dzień w pracy w cieplejszą pogodę nie będzie stanowić problemu.

  Bezpieczeństwo i widzialność latem

  Koszulki polo o intensywnej widzialności znajdziesz w kilku kolekcjach odzieży roboczej firmy MASCOT. Cechą wspólną wszystkich tych produktów jest certyfikacja pod kątem bezpieczeństwa i widzialności. Nasz asortyment obejmuje koszulki polo o intensywnej widzialności zarówno w jednym kolorze, jak i dwutonowych połączeniach klasycznych kolorów fluorescencyjnych: żółtego, czerwonego i pomarańczowego. Niezależnie od Twoich preferencji, z pewnością znajdziesz koszulki polo o intensywnej widzialności, które spełniają Twoje potrzeby. Do koszulki polo możesz dodać logo, co nie będzie negatywnie wpływać na bezpieczeństwo. Koszulka polo zachowa swoją certyfikację, dopóki logo spełnia określone wymagania dotyczące rozmiaru.

  Nacisk na wygodę i funkcjonalność

  Materiały wykorzystane we wszystkich koszulkach polo o intensywnej widzialności firmy MASCOT zostały wybrane specjalnie w taki sposób, aby zapewnić optymalny komfort, funkcjonalność i swobodę ruchu. Połączenie poliestru i bawełny gwarantuje, że koszulka jest zarówno trwała, jak i wygodna podczas noszenia. Wiele koszulek polo o intensywnej widzialności firmy MASCOT zapewnia przewiewność pod pachami, a elastyczne elementy odblaskowe oferują swobodę ruchu. Jeśli potrzebujesz kieszeni, w naszym asortymencie znajdziesz koszulki polo z kieszeniami bocznymi, które służą do przechowywania telefonu czy okularów. To idealny wybór na lato, kiedy wysokie temperatury pozwalają na pracę bez kurtki.

  Możliwość łączenia z fluorescencyjnymi akcesoriami

  Jeśli lubisz ubrania blisko przylegające do ciała, wybierz nowoczesne koszulki polo o intensywnej widzialności. Jeśli jednak wolisz coś luźniejszego, MASCOT oferuje również koszulki polo o klasycznym dopasowaniu. Niezależnie od wybranego rodzaju, w MASCOT zawsze znajdziesz wiele możliwości, dzięki czemu możesz łączyć koszulkę o intensywnej widzialności z fluorescencyjnymi spodniami, szortami, spodniami ¾ i akcesoriami.