Spodnie serwisowe

    Pracujesz przy montażach, w logistyce, magazynowaniu lub serwisowaniu? Możliwe, że nie potrzebujesz tych wszystkich licznych kieszeni na narzędzia i śruby, a zamiast tego wolisz lekkie spodnie, w których można poruszać się swobodnie. W MASCOT znajdziesz szeroki wybór spodni serwisowych, w których położono nacisk na doskonałą swobodę ruchu i ładny wygląd.

    Cechy dopasowane do branż serwisowych

    Wśród spodni serwisowych firmy MASCOT znajdziesz bardzo trwałe, wygodne spodnie z wieloma opcjami w zakresie kolorów i funkcji. Większość spodni ma kieszenie na udach, które zapewniają wiele miejsca na przechowywania potrzebnych rzeczy podczas pracy. Znajdziesz również spodnie serwisowe z kieszenią na telefon, długopis i kieszenią specjalnie dopasowaną do kieszonkowych latarek. Jeśli chcesz łatwo i w widoczny sposób nosić przy sobie identyfikator, w asortymencie znajdziesz również spodnie serwisowe z odpinanymi uchwytami na karty identyfikacyjne i półokrągłymi zaczepami. Aby zapewnić dodatkową widzialność, niektóre modele mają również dodatkowe elementy odblaskowe, dzięki którym widzialność jest dobra nawet w ciemnościach.

    Swoboda ruchów jest najważniejsza

    Miejsce na ruch jest niezbędne dla każdego, kto pracuje w branży serwisowej. W MASCOT znajdziesz spodnie serwisowe wykonane z lekkiego i miękkiego diagonalu, jeansy denimowe i spodnie z ULTIMATE STRETCH. Połączenie bawełny i poliestru w diagonalu zapewnia wszystkie korzyści płynące z dobrych właściwości absorbujących i doskonałej trwałości. Jeśli wolisz spodnie, które są elastyczne we wszystkich kierunkach, wybierz spodnie wykonane z ULTIMATE STRETCH, które oferują wyjątkową swobodę ruchu, a także są wodoodporne. Niezależnie od tego, które spodnie serwisowe firmy MASCOT wybierzesz, masz gwarancję wygody, ergonomicznego dopasowania i dokładnie przetestowanej trwałości.