Koszulki robocze

  Gdy ciepłe wiosenne i letnie miesiące są tuż za rogiem, koszulki robocze MASCOT stają się po prostu niezbędne. Na szczęście firma MASCOT ma w swojej ofercie szeroki wybór praktycznych i trwałych koszulek roboczych dla wszystkich branż, niezależnie od tego, czy pracujesz w pomieszczeniach, czy też na zewnątrz.

  W asortymencie MASCOT znajdziesz całe bogactwo roboczych koszulek w różnych kolorach, fasonach i z różnych materiałów. Wybierać można także rodzaj dekoltu (okrągły lub w serek), rękawów (krótkie lub długie) i kolorystykę (wersje jedno- lub dwubarwne). W ofercie mamy też t-shirty z modnym nadrukiem. Dzięki tym możliwościom na pewno znajdziesz u nas koszulkę spełniającą Twoje potrzeby i odpowiadającą Twoim gustom.

  Trwałe i funkcjonalne T-shirty

  Robocze koszulki MASCOT są wyprodukowane z wysokiej jakości, dobrze przetestowanych materiałów. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi wytrzymałe koszulki z trwałej tkaniny z antypilingiem (co oznacza, że t-shirt się nie mechaci). Kolekcja MASCOT® ADVANCED zawiera odprowadzające wilgoć, przeciwbakteryjne koszulki skutecznie regulujące temperaturę ciała w gorące letnie dni. Robocze koszulki MASCOT są dostępne w różnych fasonach – klasycznym, nowoczesnym i dopasowanym, dzięki czemu można łatwo znaleźć model trafiający w indywidualny gust.

  Bezpieczeństwo i widzialność

  Dla osób, których praca wymaga dobrej widzialności, firma MASCOT ma w ofercie szereg roboczych koszulek we fluorescencyjnych kolorach. Produkty te są zatwierdzone pod kątem zgodności z normą EN ISO 20471, co gwarantuje widzialność i bezpieczeństwo pracownika – także w gorące dni.