Kamizelki robocze

    Jeśli potrzebujesz kamizelki roboczej, firma MASCOT ma w ofercie ich szeroki wybór – bez względu na to, czy szukasz ciepłego bezrękawnika na zimę, funkcjonalnej wersji narzędziowej czy też fluorescencyjnej kamizelki drogowej. Nasze kamizelki robocze są dostępne w szeregu modeli odpowiadających różnym potrzebom i gustom.

    W ofercie można znaleźć ciepłe kamizelki robocze z izolującą futrzaną, pikowaną lub watolinową podszewką. Można też wybrać model z podszewką z CLIMASCOT® – jest to lekki materiał o bardzo dobrych właściwościach izolacyjnych. Wiele z naszych kamizelek roboczych jest wodoodpornych, wiatroszczelnych i oddychających, słowem – utrzymują one użytkownika w cieple i suchości przez cały dzień. Niektóre modele są wyposażone w wysoki kołnierz z klapą przeciwdeszczową oraz przedłużony tył. Rozwiązania te zapewniają dodatkową ochronę przed zimnym wiatrem.

    Kamizelka robocza musi być funkcjonalna. Dlatego właśnie nasze bezrękawniki mają wiele kieszeni, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Mają też dodatkową kieszonkę na telefon. Wiele modeli posiada ponadto kieszenie zapinane na zamek błyskawiczny. Z takich kieszeni nic nie wypadnie! W innych modelach kieszenie zamykane są na magnes, co ułatwia dostęp do ich zawartości. Jeśli szukasz kamizelki zaprojektowanej z myślą o miejscu na narzędzia, zainteresuj się naszymi kamizelkami narzędziowymi, wzmocnionymi wytrzymałym materiałem CORDURA® i odpornym na przebicie materiałem Kevlar®.

    Ponieważ widzialność w miejscu pracy jest bardzo istotna, w projekcie wielu z naszych kamizelek roboczych uwzględniono efekty odblaskowe. Jeżeli potrzebujesz bezrękawnika z certyfikatem widzialności, wybierz któryś z modeli we fluorescencyjnych kolorach. Wersje te są opatrzone certyfikatem zgodności z normą EN ISO 20471.