Kurtki termiczna

    W asortymencie MASCOT znajdziesz szeroki wybór nowoczesnych i praktycznych kurtek termicznych, które utrzymają ciepło niezależnie od pory roku. Kurtki termiczne świetnie sprawdzają się jako lekkie okrycia wierzchnie w okresach przejściowych, ale także jako środkowe warstwy izolacyjne, gdy zrobi się naprawdę zimno. Kurtki termiczne marki MASCOT to bardzo wszechstronny rodzaj okryć, odpowiednich na każde warunki pogodowe i na wszelkie sytuacje. Ubrania te świetnie nadają się też na drogę do pracy i do domu.

    Kurtki termiczne są oddychające, wiatroszczelne i wodoodporne. Dzięki tym cechom są bardzo praktyczne przy każdej pogodzie. Firma MASCOT oferuje kurtki termiczne z podszewką CLIMASCOT®. Mogą one być używane jako lekkie i miękkie kurtki samodzielnie lub – w chłodniejszych porach roku – jako ciepła warstwa pod kurtką zimową. Kurtki termiczne z podszewką CLIMASCOT® mają niską wagę, a po ściśnięciu zajmują bardzo mało miejsca. Dlatego doskonale nadają się do noszenia pod innymi wiatroszczelnymi i nieprzemakalnymi kurtkami MASCOT.

    Kurtki termiczne MASCOT wyróżniają się eleganckim wyglądem i są dostępne w wielu kolorach. W razie potrzeby wybrać można też kurtkę termiczną z materiału fluorescencyjnego, zatwierdzonego pod kątem zgodności z normą EN ISO 20471. Dzięki tej kurtce użytkownik może być komfortowo ubrany w lekkie materiały, nawet podczas wykonywania pracy przy bardzo wysokich wymogach w zakresie widoczności i bezpieczeństwa. W asortymencie MASCOT łatwo znajdziesz kurtkę termiczną pasującą do Twojego stylu i potrzeb.

    Kurtki termiczne MASCOT mają wiele funkcjonalnych detali. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz okrycia z elementami odblaskowymi, kieszenią na piersi, kieszeniami z przodu, kieszonką na długopis czy jeszcze innego, z łatwością znajdziesz u nas kurtkę, która spełni te potrzeby. W naszym asortymencie znajdują się także produkty z miejscem na nadrukowanie logo na kieszeni na piersi.