Bluzy dla dzieci

  MASCOT posiada asortyment praktycznych i stylowych bluz dla dzieci w wieku 3-14 lat. Teraz cała rodzina może ubrać się w nasze bluzy i cieszyć ich wysoką jakością. W ofercie znajduje się m.in. dziecięca bluza polarowa, która doskonale sprawdza się zarówno jako dodatkowa warstwa ocieplająca w sezonie przejściowym, jak i warstwa izolująca pod kurtką zimową.

  Nowoczesny fason i szykowne kolory

  Bluzy dla dzieci MASCOT wyróżniają się nowoczesnym fasonem i krojem zapewniającym swobodę ruchów podczas zabaw i innych aktywności. Bluzy są dostępne w atrakcyjnych kombinacjach kolorystycznych, ponadto można też kupić ich „dorosłe” odpowiedniki dla mamy i taty. Bluzy dla dzieci MASCOT wyróżniają się detalami, takimi jak zamek błyskawiczny z klapką sztormową przy szyi, czy też elementy odblaskowe, dzięki którym maluchy są widoczne dla otoczenia, w tym kierowców pojazdów, gdy przebywają na zewnątrz po zapadnięciu zmroku.

  Bluzy na każdą potrzebę

  Przeglądając asortyment bluz dla dzieci MASCOT nietrudno zauważyć, że można je znakomicie łączyć z pozostałymi naszymi produktami. Przykładowo, bluzę polarową MASCOT można zestawić z naszą kurtką membranową, zapewniając jednocześnie ciepło bezpośrednio przy ciele, a przy tym wiatro- i wodoszczelność odzieży. Taki warstwowy ubiór jest praktyczny przy niestabilnej pogodzie lub częstych zmianach otoczenia. Jeśli potrzebne jest dodatkowe zabezpieczenie przed wiatrem i opadami, w asortymencie bluz dla dzieci oferujemy także modele z wysokim kołnierzem chroniącym szyję.

  Dzieci,Bluza polarowa dla dzieci