Spodnie termiczne

    Jeśli pracujesz w niskich temperaturach i musisz dbać o utrzymanie ciepła, spodnie termiczne są dla Ciebie naturalnym wyborem. Termiczne spodnie marki MASCOT mają wiele zastosowań. Zakłada się je często do pracy w zimnych pomieszczeniach. Mogą też służyć jako dodatkowa warstwa izolacyjna pod spodniami roboczymi, rozgrzewając w ten sposób pracownika w chłodne dni. Firma MASCOT ma w ofercie bogaty wybór funkcjonalnych spodni termicznych wysokiej jakości.

    Funkcjonalne i ciepłe termiczne spodnie MASCOT to doskonały wybór na większość sytuacji. Sprawdzają się zarówno przy pracy na zewnątrz, jak i np. w chłodniach. Spodnie mają regulację na zatrzaski lub ściągacze w dolnej części nogawek, dzięki czemu dobrze przylegają do kostek i zapobiegają dostaniu się zimnego powietrza pod ubranie.

    Nasze popularne spodnie termiczne są dostępne w dwóch kolorach: białym i granatowym. W asortymencie termicznej odzieży roboczej MASCOT mamy też inne ubrania w tych barwach, łatwo jest więc skomponować pełny zestaw. Dzięki temu można połączyć spodnie termiczne na przykład z kurtką lub kamizelką termiczną i w ten sposób chronić całe ciało przed zimnem. Firma MASCOT posiada szeroką ofertę termicznej odzieży roboczej, na pewno więc znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Niektóre produkty można prać w temperaturze do 95° C.

    Spodnie termiczne marki MASCOT mają poliestrowe wypełnienie i są pikowane metodą ultradźwiękową, co zwiększa ich trwałość i gwarantuje doskonałe właściwości izolujące. Zastosowanie zgrzewania ultradźwiękowego zamiast szwów znacznie zwiększa wytrzymałość produktu. Nasze spodnie termiczne są opatrzone etykietą normy zdrowotnej Oeko-Tex® 100. Jest to gwarancja, że produkt nie zawiera szkodliwych substancji.