Wkładki kolanowe

  W firmie MASCOT doskonale wiemy, że odpowiednie akcesoria i odzież robocza mają olbrzymie znaczenie dla bezpieczeństwa w pracy. Jeśli masz pracę mocno obciążającą kolana, na przykład z powodu konieczności wykonywania wielu czynności na klęczkach, para wysokiej jakości wkładek kolanowych jest Ci po prostu niezbędna.

  Wybierz wkładki ochronne pasujące do kieszeni kolanowych danego produktu

  Wkładki ochronne na kolana MASCOT są certyfikowane zgodnie z normą EN 14404 do użytku z konkretnymi typami kieszeni na kolanach produktów MASCOT. Wybór wkładek zależy od typu kieszeni na kolanach danego produktu. Dostępne typy to SHORT, LONG lub SHORT/LONG. W przypadku produktów z kieszeniami na kolanach typu SHORT/LONG wysokość kieszeni jest regulowana.

  Typy dostępnych w ofercie MASCOT wkładek ochronnych na kolana to SHORT oraz LONG.. Taki podział umożliwia proste odszukanie wkładek pasujących do kieszeni kolanowych w danym produkcie MASCOT.

  Odpowiednio dobierając typ wkładki ochronnej do projektu kieszeni kolanowej w swoim produkcie MASCOT zapewnisz sobie najwyższą wygodę pracy. Wybór innej wkładki niż zalecana przez MASCOT może powodować, że wkładka będzie się obracała lub nie będzie zapewniała właściwej ochrony podczas pracy na kolanach.

  W asortymencie firmy MASCOT znajdziesz wiele wkładek kolanowych zaprojektowanych z myślą o wygodzie i trwałości. Jeśli szukasz modelu, który jest wytrzymały, ale jednocześnie zapewnia wentylację kolan, zainteresuj się naszymi wkładkami kolanowymi wyposażonymi kanały umożliwiające przepływ powietrza. W ofercie mamy też cały szereg kolanowych wkładek z certyfikatem zgodności z normą EN 14404. Certyfikat ten gwarantuje, że spełnione są najwyższe wymagania w zakresie ochrony kolan.

  Poprawne dopasowanie jest bardzo ważne

  Osoby często pracujące w pozycji klęczącej muszą stosować konkretne środki zapobiegające urazom. Funkcjonalne wkładki kolanowe zwiększają ochronę tych części ciała. Każdy naturalnie sam decyduje, jakiego rodzaju zabezpieczenie najbardziej mu odpowiada. Uwzględniliśmy to projektując nasze wkładki kolanowe, które dzięki takiemu podejściu nadają się do wszystkich branż. Dostępne są wersje o różnych grubościach i szeregu zróżnicowanych właściwości. Każdy znajdzie tu dla siebie coś wygodnego.

  Aby zapewnić sobie maksymalne korzyści ze stosowania wkładek kolanowych, konieczne jest też dobranie spodni roboczych o odpowiednim rozmiarze. Z noszeniem zbyt długich lub zbyt krótki spodni wiąże się ryzyko, że kieszenie na wkładki kolanowe – a tym samym i wkładki – znajdą się na niewłaściwej wysokości i nie będą gwarantować użytkownikowi właściwej ochrony.