Wielofunkcyjnej ochronie

    Wysoki poziom bezpieczeństwa, dobre funkcje i doskonały komfort to kluczowe elementy asortymentu MASCOT, który obejmuje ochronną odzież roboczą o wielofunkcyjnej ochronie. Niezależnie od tego, czy wolisz produkty o intensywnej czy zwykłej widzialności, w firmie MASCOT znajdziesz bogaty asortyment w zakresie certyfikowanej ochronnej odzieży roboczej o wielofunkcyjnej ochronie dla branży, w której pracujesz.

    Dokładnie przetestowana odzież robocza opatrzona certyfikatem zgodnie z najnowszymi normami

    Wszystkie produkty firmy MASCOT obejmujące odzież roboczą i ochronną odzież roboczą oznaczono jako „tested to work”. To gwarancja, że wszystkie aspekty naszych produktów zostały dokładnie przetestowane, począwszy od trwałości tkaniny, a skończywszy na funkcjonalności kieszeni. Jeśli pracujesz w miejscu, w którym wymagana jest dodatkowa ochrona, zapoznaj się z ochronną odzieżą roboczą o wielofunkcyjnej ochronie, która jest zgodna z wieloma normami. W ofercie znajdziesz m.in. kombinezony, ogrodniczki, spodnie robocze i kurtki — wszystkie z nich zaprojektowano specjalnie w taki sposób, aby chroniły Cię podczas spawania, przed iskrami, działaniami łuków elektrycznych, wyładowaniami elektrostatycznymi, wysokimi temperaturami, płomieniami i ciekłymi chemikaliami. Wybierając ochronną odzież roboczą o wielofunkcyjnej ochronie, szukaj certyfikacji, która jest odpowiednia dla Twojej branży lub sektora. Wiele produktów w asortymencie firmy MASCOT, który obejmuje ochronną odzież roboczą o wielofunkcyjnej ochronie, zostało opatrzonych nie tylko jednym, ale licznymi różnymi certyfikatami. Oznacza to, że zapewniono Ci ochronę przed wieloma potencjalnymi zagrożeniami w środowisku, w którym pracujesz.

    Ciesz się całkowitym bezpieczeństwem bez rezygnowania z komfortu

    Jeśli szukasz bezpieczeństwa w formie widoczności podczas wybierania ochronnej odzieży roboczej, zapoznaj się z fluorescencyjną ochronną odzieżą roboczą certyfikowaną zgodnie z normą EN ISO 20471. Połącz jak najlepszy stopień widzialności z ochroną przed wysokimi temperaturami, płomieniami i chemikaliami. Wybór ochronnej odzieży roboczej o wielofunkcyjnej ochronie nie oznacza, że musisz rezygnować z komfortu czy funkcjonalności. Nadal otrzymasz regularny krój i detale, które już znasz, a także wiele funkcjonalnych kieszeni. Jeśli oczekujesz całkowitej ochrony, pamiętaj, żeby uzupełnić swoją ochronną odzież roboczą o wielofunkcyjnej ochronie o funkcjonalną, antystatyczną i trudnopalną bieliznę, zapewniając sobie całkowite bezpieczeństwo od wewnątrz.