Spodnie ¾ robocze

  W MASCOT oferujemy szeroki wybór odzieży roboczej i ochronnej odzieży roboczej dla wszystkich branż. Jeśli pracujesz w środowisku, w którym panują wysokie temperatury, spodnie robocze 3/4 będą dla Ciebie doskonałym wyborem. Spodnie 3/4 są również idealne, jeśli pracujesz na zewnątrz w ciepły letni dzień, ale nadal musisz chronić kolana.

  Szorty dla wszystkich branż

  Niezależnie od tego, czy jesteś rzemieślnikiem, czy pracujesz w branży przemysłowej, logistycznej czy budowlanej, w MASCOT znajdziesz spodnie robocze 3/4, które odpowiadają Twoim preferencjom. W asortymencie możesz znaleźć między innymi spodnie 3/4 wykonane z popularnego ULTIMATE STRETCH, który jest wodoodporny, trwały i niezwykle lekki. Jeśli wolisz spodnie robocze 3/4 z nieelastycznego materiału, MASCOT oferuje również spodnie robocze 3/4 z płótna i diagonalu o różnych właściwościach. Cechą wspólną wszystkich spodni o długości 3/4 firmy MASCOT jest to, że wyprodukowano je z zachowaniem najlepszej jakości dla największej wygody i trwałości.

  Znane kieszenie na kolanach

  Odpowiednia ochrona kolan jest istotna, jeśli Twoja praca wymaga klękania. W ofercie firmy MASCOT znajdziesz spodnie robocze 3/4 z kieszeniami na kolanach lub bez nich. W niektórych modelach kieszenie na kolanach produkowane są z niezwykle trwałego materiału CORDURA®, który zapewnia kieszeniom wyjątkową trwałość. Dodatkowo kieszenie na kolanach można również dopasować w taki sposób, aby wkładki kolanowe zawsze znajdowały się na odpowiedniej wysokości kolan. Jeśli potrzebujesz miejsca na narzędzia, w asortymencie firmy MASCOT znajdziesz również spodnie robocze 3/4 z wiszącymi kieszeniami.

  Przestrzegaj zasad bezpieczeństwa

  Nie musisz rezygnować z bezpieczeństwa, nawet jeśli wybierzesz spodnie robocze 3/4 zamiast długich spodni roboczych.W MASCOT znajdziesz wiele spodni roboczych 3/4 wykonanych z materiałów o podwyższonej widzialności z fluorescencyjnymi kolorami i elementami odblaskowymi, które zapewniają widzialność zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Jeśli połączysz fluorescencyjne spodnie robocze 3/4 z odpowiednimi górnymi częściami garderoby, możesz osiągnąć wszystkie klasy bezpieczeństwa według normy EN ISO 20471 dotyczącego pełnego ubioru. Spodnie 3/4 mogą więc być częścią odzieży roboczej, jeśli musisz nosić odzież roboczą z certyfikatem klasy 3.