Nanoszenie logo i haft

  Czy zastanawiałeś się nad logo i/lub nazwiskami pracowników wydrukowanymi lub wyhaftowanymi na odzieży roboczej? Widoczne na odzieży logo może mieć dla firmy spore znaczenie. Co więcej, rozpoznawalność firmy wzrasta gdy pracownicy noszą logo; są wtedy reprezentantami firmy i wykonywanej przez nią pracy. Dzięki widocznemu logo lub nazwie firmy, obecni i przyszli klienci będą łączyć Twoją firmę z profesjonalizmem i fachowym wykonawstwem. Nadruki i hafty z logo są ważnym czynnikiem rozpoznawalności firmy, aby z nieznanej stać się firmą renomowaną.

  Twój własny projekt - Logo firmy

  Pokaż się w miejscu pracy ze swoją nazwą firmy i logo

  W MASCOT nadruk i haft logo może być integralną częścią zamawiania odzieży roboczej. Niezależnie od wybranego przez Ciebie sposobu składania zamówień, dodawanie nadruku i haftu jest bardzo proste ponieważ obydwa rodzaje nanoszenia logo obsługiwane są w tym samym procesie co zautomatyzowany odbiór i pakowanie w magazynie.

  Nadruk - MASCOT® WORKWEAR

  Nadruk

  • Dobry do detali
  • Dobry do stopniowania kolorów
  • Dobry do odzieży wodoodpornej

  Nadruk zapewnia wyraźny i szczegółowy efekt w połączeniu z dobrą wytrzymałością. Dzięki temu rodzajowi nanoszenia logo, można uzyskać wszystkie jakie chcesz kolory w Twoim logo i możliwe jest nawet ich stopniowanie. Nie zaleca się nadruku na dzianinie i produktach z polaru. Z drugiej strony, ten rodzaj nadruku jest odpowiedni dla wodoodpornej odzieży roboczej.

  Haft - MASCOT® WORKWEAR

  Haft

  • Wysoka wytrzymałość
  • Odporny na detergenty i światło
  • Dobry do wyrobów z dzianiny i polaru

  Dzięki haftowi uzyskasz przyjemny i ekskluzywny efekt, który posłuży długi czas. Ponieważ motyw zawiera tekstylia, kolor i forma będą trwałe nawet po częstym praniu i ekspozycji na światło. Logo może być wyhaftowane w 12 różnych kolorach, a do wyboru jest aż 300 kolorów. Haft nadaje się szczególnie do wyrobów z dzianin i polarów ale nie jest zalecany do odzieży nieprzemakalnej, ponieważ igły do haftu będą dziurawić wodoodporną membranę.

  Położenie i rozmiar

  Produkty MASCOT mają idealną lokalizację dla logo lub nazwy. Lokalizacja jest określona zgodnie z możliwościami logo do długiego użytkowania i z uwzględnieniem, że zastosowanie logo nie zniszczy produktu. Na zdjęciu przedstawiono typowe położenie logo w MASCOT® Dresden i MASCOT® Mannheim. Pamiętaj, że te lokalizacje nie mają zastosowania do wszystkich produktów. Każda lokalizacja (na każdym produkcie) określona jest przez maksymalny rozmiar logo, co gwarantuje jakość logo jak i trwałość produktu.

  Kurtka robocza & Spodnie robocze - Położenie i rozmiar - MASCOT

  Typowe położenie logo i tekstu na MASCOT® Dresden i MASCOT® Mannheim. Pamiętaj, że te położenie nie ma zastosowania do wszystkich produktów.

  Rozwiązanie dla każdego produktu

  Na wszystkich ubraniach roboczych MASCOT można mieć nadrukowane lub wyhaftowane logo. Na przykład, w przypadku produktów rozciągliwych stosuje się specjalny transfer, aby logo pozostało nietknięte gdy materiał się rozciąga. Produkty, które nie nadają się do nadrukowania można haftować. MASCOT oferuje wiele różnych rodzajów nanoszenia logo w różnych przedziałach cenowych. Nanoszenie w dobrej jakości daje również dobry rezultat, który utrzymuje się przez długi czas.

  Haft - FALCK

  Twój własny projekt

  Istnieje wiele opcji jeżeli chodzi o projektowanie logo, można więc łatwo znak Twojej firmy umieścić na odzieży roboczej, i to bez żadnych zmian. Kiedy logo jest przygotowane przez grafika i zatwierdzone przez Ciebie, można je nanieść na ubrania. MASCOT zaleca, aby Twój dystrybutor MASCOT stworzył logo wspólnie z grafikiem, a następnie wysłał go do MASCOT.

  Jeśli masz pytania lub potrzebujesz inspiracji związanej z nanoszeniem logo i haftu, skontaktuj się z działem obsługi klienta MASCOT lub z lokalnym dystrybutorem MASCOT.

  Fluorescencyjna odzież robocza

  Należy pamiętać, że istnieją odrębne specyfikacje dotyczące rozmiaru logo podczas nanoszenia go na fluorescencyjną odzież ochronną; ma to na celu zachowania certyfikatu bezpieczeństwa. Twój dystrybutor MASCOT może udzielić Ci więcej informacji na ten temat.