Kurtki Pilotka

    W skład asortymentu MASCOT wchodzą również tradycyjne kurtki pilotki. Pierwotnie były one używane w amerykańskich siłach powietrznych, później zdobyły popularność także w branży odzieży roboczej jako ciepłe i trwałe kurtki przeznaczone do pracy. Firma MASCOT ma w ofercie kurtki pilotki o różnych właściwościach, zawsze można więc znaleźć model pasujący do konkretnych potrzeb.

    Wiele modeli jest wiatroszczelnych i wodoodpornych. Utrzymują one użytkownika w suchości i cieple mimo wiatru i lekkich opadów. Dostępne są także całkowicie wodoszczelne okrycia, chroniące przed bardziej intensywnymi deszczami. Te kurtki pilotki są też wiatroszczelne i oddychające, co gwarantuje komfort termiczny przez cały dzień. Kurtki pilotki MASCOT mają pikowane lub futrzane podszewki. Obie wersje zapewniają doskonałą izolację cieplną.

    Aby pilotka optymalnie spełniała swoje zadanie jako kurtka robocza, musi być funkcjonalna. Dlatego właśnie kurtki pilotki marki MASCOT mają półokrągły zaczep i wiele różnych kieszeni na telefon komórkowy, identyfikatory, klucze, długopisy itd. Większość kieszeni jest zamykana na zamek błyskawiczny, zabezpieczający przed wypadaniem ich zawartości.

    Jeśli szukasz odzieży roboczej, która zapewnia podwyższoną widoczność, MASCOT ma w ofercie także kurtki pilotki w kolorach fluorescencyjnych. Wiele z tych modeli zostało poddanych obróbce powierzchniowej z wykorzystaniem odpornego na zabrudzenia tworzywa Teflon®. Dzięki temu rozwiązaniu kurtka pozostaje czysta i chroni użytkownika przez dłuższy czas.