Akcesoria do obuwia

    Twoje stopy oraz obuwie ochronne codziennie poddawane są próbie pod kątem zarówno wiatru, pogody oraz środowiska. Dlatego też MASCOT oferuje wiele akcesoriów do obuwia, aby zapewnić jak najlepszą wygodę podczas pracy. Tak jak w przypadku wszystkich butów wygoda jest ważna, jako że obuwie ochronne używane jest przez wiele godzin każdego dania. Jeśli but ciśnie, albo gdy bolą stopy, dzień w pracy może stać sie nagle naprawdę bardzo długi.

    Dodatkową wygodę można osiągnąć na wiele sposobów. W asortymencie akcesoriów do obuwia znajdziesz między innymi wkładki do butów, dające ci dodatkową wygodę. Absorbują one wstrząsy, co jest niezwykle ważne podczas prac wykonywanych na twardym podłożu jak na przykład beton. Jednocześnie wszystkie wkładki wyprodukowane są z materiału, który jest oddychający, więc twoje stopy nie staną się mokre, w wyniku powstawania potu oraz ciepła. Niezależnie od tego, czy masz małe czy duże stopy, wkładki do butów sprostają twoim potrzebom. MASCOT dostarcza wkładki do butów w rozmiarach od 35 do 48 i o dwóch rożnych szerokościach, aby zapewnić, że wszyscy otrzymają wygodę o najwyższej jakości.

    Wydłuż żywotność twoich butów ochronnych

    Aby zapewnić, że twoje buty robocze będą ci długo służyć, należy już od samego początku zadbać o ich pielęgnację. MASCOT posiada w asortymencie akcesoriów do obuwia dużo produktów pielęgnacyjnych. Między innymi spray impregnujący oraz środek do pielęgnacji obuwia, który wzmacnia buty z zewnątrz oraz chroni przed substancjami tłustymi oraz zabrudzeniem. Warstwa zewnętrzną, którą środki pielęgnacyjne dają butom, chroni również przed wodą, a jednocześnie zapewnia oddychalność obuwia.

    Jeśli miałeś pecha i przerwały ci się sznurówki, możesz je również bez problemu wymienić. W asortymencie akcesoriów do obuwia MASCOT można również znaleźć niezwykle wytrzymałe sznurówki wykonane z poliestru. Produkt jest dostępny w czterech długościach.