Odzież zimowa

    Gdy nadchodzi bardziej deszczowy okres i robi się coraz zimniej, trzeba zacząć myśleć o ochronnych ubraniach zimowych. Firma MASCOT może tu pomóc. W ofercie mamy duży wybór ubrań zimowych chroniących przed czynnikami atmosferycznymi. Są to między innymi zimowe kurtki, kamizelki, kombinezony, ogrodniczki, jak również spodnie. Wszystkie te produkty są bardzo wytrzymałe i funkcjonalne. Wyposażone są w szereg różnych kieszeni, w tym kieszenie na narzędzia. Projektanci nie zapominają też o wygodzie – wiele ubiorów zawiera wszywki ze streczu gwarantującego dużą swobodę ruchów.

    Aby zapewnić użytkownikowi ciepło, zimowe ubrania marki MASCOT mają podszewki z najskuteczniej izolujących materiałów. Można u nas na przykład znaleźć ubrania zimowe z podszyciem z CLIMASCOT® – świetnie izolującej, oddychającej, a przy tym lekkiej tkaniny. Podszewka sprawia, że produkty są odczuwane jako przyjemne w noszeniu, dba też o odprowadzanie nadmiaru ciepła, dzięki czemu skóra użytkownika nie wilgotnieje, co mogłoby prowadzić do wyziębienia. Wiele zimowych kurtek i kamizelek ma przedłużony tył, co zapewnia ogrzewanie dolnej części pleców, nawet gdy pracownik pochyla się lub wyciąga.

    Duża część naszych zimowych ubrań jest oddychająca, wiatro- i wodoszczelna, dzięki czemu użytkownik nie musi bać się opadów ani martwić o przegrzanie. Opracowany przez firmę MASCOT materiał MASCOTEX® ma certyfikat wodoodporności i oddychalności. Nic dziwnego, że jest zastosowany w wielu z naszych zimowych produktów. Jeśli od swoich ubrań zimowych oczekujesz przede wszystkim ochrony przed lekkim deszczem, zainteresuj się naszymi wodoodpornymi i – co równie ważne – jednocześnie oddychającymi produktami. Nasze zimowe produkty są też wyposażone w szereg innych funkcji zwiększających stopień ochrony przed deszczem i wiatrem. Na przykład wiele modeli zimowych spodni ma nogawki z długimi suwakami z klapkami sztormowymi. Nogawki takie ściśle przylegają do butów i nie wpuszczają zimna pod ubranie.