Akcesoria

    W MASCOT niezwykle ważne jest, aby zapewnić wysoką odporność na zużycie oraz ponadprzeciętną wygodę od stóp do głów. Dlatego MASCOT może ci zaproponować nie tylko odzież roboczą oraz obuwie ochronne. Aby uzupełnić twoją garderobę, znajdziesz u nas duży wybór akcesoriów do odzieży roboczej, które sprawiają, że każdy dzień w pracy będzie bardziej wygodny, łatwiejszy oraz bardziej praktyczniejszy.

    W asortymencie znajdziesz między innymi wiele pasków, czapek, skarpetek oraz kieszeni wiszących. Produkty zostały zaprojektowane w naturalnych kolorach oraz wykonane z wytrzymałych na zużycie materiałów, które sprawiają, że twoje akcesoria będą tak samo długo wytrzymałe, jak twoja odzież robocza. Różne dodatki nadają się do różnych celów oraz branż, wszystko w zależności od potrzeb. Poprzez kliknięcie na poszczególny produkt, możesz zobaczyć krótki opis, jak również zobaczyć do jakich warunków w pracy nadaje się on najlepiej.

    Akcesoria do odzieży roboczej są niezbędną rzeczą

    W MASCOT możesz wybierać pośród wielu różnych akcesoriów do odzieży roboczej. Jeśli nosisz dużo narzędzi w kieszeniach od spodni, wówczas pasek w talii pomoże ci udźwignąć te dodatkowe kilogramy. Jeśli często pracujesz w pozycji klęczącej, nakolanniki są niezbędne, aby uchronić twoje ciało przez fizycznymi obciążeniami. Jeśli marzną ci uszy, MASCOT posiada wiele różnych czapek oraz doczepianych kapturów w różnych kolorach i różnych jakościach materiałów.
    Akcesoria do odzieży roboczej są doskonałym rozwiązaniem na wszystkie wyzwania, których doświadczasz podczas codziennej pracy, dlatego należy je docenić. Wszystkie modele pośród akcesoriów MASCOT różnią się pod względem stylu, co daje możliwość personalizacji, w zależności od potrzeb.