Ogrodniczki zimowe

  Zimowe ogrodniczki marki MASCOT są po prostu niezbędne przy pracy na zewnątrz podczas mroźnych zimowych miesięcy.
  Firma MASCOT oferuje trwałe zimowe ogrodniczki, świetnie osłaniające plecy przed przeciągami, które mogą prowadzić do przeziębienia, a których nie da się uniknąć pracując codziennie przez wiele godzin na zewnątrz.

  Chroń się przed zmarznięciem i zmoknięciem

  Z wykonaniem pracy na zewnątrz najczęściej nie da się poczekać na dobrą pogodę – pracować trzeba również w deszczowe i zimne dni. Dlatego właśnie para ogrodniczek zimowych może być absolutnie niezbędna. W asortymencie firmy MASCOT znajdziesz zimowe ogrodniczki w wersji wodoodpornej. W niektórych modelach MASCOT wykorzystuje hydrofobowy i bardzo wytrzymały materiał Bearnylon®. Można również wybrać ogrodniczki całkowicie wodoszczelne dzięki zastosowaniu materiału MASCOTEX®, który zapobiega przenikaniu wody do środka. Wówczas użytkownik nie musi obawiać się zmoknięcia, gdy pracuje na dworze w chłodzie i deszczu. Wszystkie zimowe ogrodniczki marki MASCOT są ocieplane pikowaną izolacyjną podszewką, skutecznie zapobiegającą zmarznięciu.

  Odzież funkcjonalna we wszystkich sytuacjach

  Zimowe ogrodniczki MASCOT posiadają szereg funkcji, dzięki którym dzień pracy staje się bardziej komfortowy. Mamy na przykład ogrodniczki z kieszeniami zabezpieczonymi klapką na zatrzask, kieszeniami przednimi i tylnymi, ze szlufkami na młotek i kieszonkami na calówkę. Dzięki temu pracownik ma pod ręką wszystkie potrzebne mu narzędzia. W asortymencie mamy też zimowe ogrodniczki, które po zewnętrznej stronie dolnej części nogawek mają chronione klapkami sztormowymi zamki błyskawiczne, przez co łatwo je założyć na wysokie buty. Można również wybrać wariant umożliwiający regulację szelek i obwodu talii, a więc dokładne dopasowanie ubioru do sylwetki pracownika.

  Firma MASCOT ma ponadto w ofercie zimowe ogrodniczki wykonane z fluorescencyjnego materiału i z naszytymi elementami odblaskowymi. Modele te są zatwierdzone pod kątem zgodności z normą EN ISO 20471 i zapewniają widzialność oraz bezpieczeństwo osób pracujących w pobliżu ruchu drogowego lub ciężkiego sprzętu.