Kamizelki odblaskowe

    Podczas pracy w pobliżu ruchliwych dróg lub maszyn dobra widzialność pracownika dla otoczenia ma kluczowe znaczenie. Firma MASCOT ma w ofercie szeroki wybór kamizelek odblaskowych z materiałów fluorescencyjnych. Dzięki wysokiej jakości kamizelkom odblaskowym MASCOT masz gwarancję, że będziesz widoczny zarówno w świetle dziennym, jak i w ciemności. Kamizelki mają certyfikat zgodności z normą EN ISO 20471. Oznacza to maksimum widzialności i bezpieczeństwa. Firma MASCOT oferuje wysokiej jakości kamizelki odblaskowe z wieloma różnymi funkcjami i detalami, łatwo więc znaleźć produkt pasujący do indywidualnych potrzeb użytkownika.

    Kamizelki odblaskowe MASCOT są dostępne jako kamizelki drogowe, termiczne, zimowe i narzędziowe. Dzięki tak bogatemu wyborowi nietrudno jest wyszukać w naszym asortymencie model dopasowany do charakteru danej pracy. Kamizelki odblaskowe marki MASCOT są dostępne w wielu fluorescencyjnych kolorach i rozmiarach. Zwiększające widzialność odblaskowych kamizelek fluorescencyjne kolory to żółty, pomarańczowy oraz czerwony. Kamizelki drogowe mają duże rozmiary, ponieważ są przeznaczone do zakładania na inną odzież roboczą. Odblaskowe kamizelki MASCOT mają szereg praktycznych funkcji, w tym funkcjonalne kieszenie wewnętrzne czy kieszenie do przechowywania narzędzi.

    Kamizelki odblaskowe MASCOT są wyposażone w dobrze widoczne elementy odblaskowe, zarówno pionowe, jak i w jodełkę. Wiele z odblaskowych kamizelek MASCOT to produkty oddychające, wiatroszczelne i wodoodporne. Modele te zapewniają użytkownikom dużą wygodę i doskonale nadają się do noszenia przy zmiennej pogodzie.

    Stosując opracowany przez firmę MASCOT prosty system oznaczeń literowych, można łatwo skomponować zestaw odzieży ochronnej o wyższej certyfikowanej klasie bezpieczeństwa, łącząc kamizelkę z innymi produktami. Ma to olbrzymie znaczenie, gdy w miejscu pracy wymagane jest maksimum bezpieczeństwa i intensywna widzialność.