Dżinsy

    MASCOT oferuje szeroki wybór spodni dżinsowych dla osób, które w pracy chcą wyglądać elegancko i nowocześnie, nie rezygnując przy tym z wymogów w zakresie funkcjonalności i wytrzymałości odzieży. W naszym asortymencie dostępne są różne warianty dżinsów, a więc na pewno znajdziesz w nim spodnie, które spełnią Twoje potrzeby, zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym. Paleta kolorystyczna obejmuje szereg klasycznych i ciemnych odcieni.

    Dżinsy MASCOT to modele o różnych typach przeznaczone do wielu rodzajów prac. W kolekcji MASCOT® FRONTLINE znajdują się klasyczne fasony spodni, natomiast kolekcja MASCOT® HARDWEAR obejmuje modele o wszystkich cenionych przez fachowców funkcjach i właściwościach, wyróżniające się przy tym wyjątkową trwałością. Dżinsy to bezpieczny wybór dla pracowników sektora usługowego i technicznego, którzy chcą odpowiednio się prezentować, a jednocześnie wymagają, by ich spodnie były wygodne i wytrzymałe. Jeśli pracujesz w branży budowlanej lub rzemieślniczej, MASCOT oferuje Ci dżinsy z kieszeniami na wysokości kolan, zapewniającymi ich ochronę przy wykonywaniu pracy. W naszym asortymencie znajdziesz też m.in. modele z kieszeniami na udach i kieszeniami wiszącymi, by Twoje narzędzia zawsze znajdowały się w zasięgu ręki. Oferta produktów obejmuje również spodnie z kieszenią na metrówkę i magnetycznym zapięciem, które ułatwia dostęp do narzędzi.

    MASCOT stosuje tkaninę CORDURA® w częściach spodni szczególnie narażonych na zużycie, takich jak np. kieszenie kolanowe i wiszące. CORDURA® zapewnia podwyższoną wytrzymałość odzieży, dzięki czemu można ją długo użytkować. Dżinsy robocze charakteryzują się ergonomicznym fasonem, co gwarantuje wygodę w każdej sytuacji, niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy, a także zapewnia wyjątkową swobodę ruchu.