Bluzy hi-vis

    Jeśli w Twoim miejscu pracy widzialność ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa, zajrzyj do asortymentu odzieży roboczej MASCOT. Znajdziesz w nim wysokiej jakości odblaskowe bluzy w kolorach fluorescencyjnych, certyfikowane pod kątem zgodności z normą EN ISO 20471. Odblaskowe bluzy MASCOT są często wybierane przez rzemieślników pracujących w pobliżu ruchu drogowego lub na placach budowy, gdzie widoczność dla otoczenia jest bardzo istotna. Nasze odblaskowe bluzy zapewniają widzialność zarówno w dzień (dzięki fluorescencyjnym kolorom), jak i w nocy (dzięki naszytym elementom odblaskowym).

    Bluzy odblaskowe marki MASCOT są dostępne w różnych wersjach. W ofercie mamy zarówno bluzy polo, jak i zwykłe bluzy z kapturem (lub bez), czy też z zamkiem błyskawicznym (lub bez). Osoby pracujące na zmianę w wysokich i niskich temperaturach powinny na przykład wybrać bluzę z długim zamkiem błyskawicznym, łatwą do zakładania i zdejmowania. Nasze bluzy odblaskowe mają szereg funkcji, bez których wręcz nie można się obyć. Można tu wymienić odblaskowe bluzy z praktycznymi kieszeniami zapinanymi na suwak, doskonałymi do przechowywania narzędzi czy telefonu. Wiele z zamków błyskawicznych ma duże i mocne przywieszki, tak aby kieszeń na narzędzia można było otwierać zarówno gołymi rękami, jak i w rękawicach. Bluzy są dostępne w trzech różnych kolorach o intensywnej widzialności: czerwonym, pomarańczowym i żółtym. Można też wybrać modele o dwukolorowych kombinacjach kolorystycznych.

    Odblaskowe bluzy są u nas dostępne w klasycznym obszernym kroju, a także w nowocześniejszej, bardziej dopasowanej wersji. Firma MASCOT oferuje bluzy odblaskowe w różnych fasonach po to, by każdy znalazł model odpowiedni do swojej sylwetki. Aby zapewnić użytkownikom jak najwyższy komfort, w asortymencie mamy także odblaskowe bluzy z wentylacją pod pachami. Takie rozwiązanie zapewnia skuteczną regulację temperatury ciała podczas pracy fizycznej. Część modeli jest produkowanych z połączenia bawełny i poliestru. Miękka bawełna jest umieszczona od spodu, dzięki czemu bluzy są przyjemne w noszeniu. Poliester z kolei pokrywa zewnętrzną powierzchnię ubrania, które dzięki temu jest trwałe i ma dłuższy okres użytkowania. Mamy też bluzy z elementami odblaskowymi, naszytymi pionowo, poziomo lub w jodełkę. Skutecznie zwiększają one widzialność pracownika pod każdym kątem – nawet z daleka. W wielu spośród modeli odblaskowych bluz MASCOT elementy te są wykonane z elastycznych materiałów, co zapewnia użytkownikowi jeszcze większą swobodę poruszania się.