Płaszcze magazynowe

    W miejscach, w których pracownik jest regularnie narażony na rozpryski oleju i inne źródła zanieczyszczeń, dobrym rozwiązaniem jest założenie płaszcza magazynowego. Trwały płaszcz magazynowy MASCOT zabezpiecza pracownika i jego ubrania przed najgorszym brudem. Wszystkie płaszcze magazynowe składają się w 65% z poliestru, dzięki czemu są odporne na chemikalia, a przy tym mają szereg innych, przydatnych w miejscu pracy właściwości.

    Płaszcz magazynowy jest pomyślany jako odzież wierzchnia, zakładana na inne ubrania. Dlatego właśnie płaszcze te mają taki przestronny krój. Znajdująca się z tyłu plisa zwiększa wrażenie ścisłego dopasowania, mimo że płaszcz nadal zapewnia dużą swobodę ruchów. Wygodę poruszania się zwiększają ponadto wycięcia po bokach. W naszym asortymencie znaleźć można płaszcze z ergonomicznymi rękawami oraz wycięciem umożliwiającym ich podwijanie. Płaszcz magazynowy MASCOT ma długość zwykłego płaszcza, co oznacza, że chroni również uda pracownika.

    Płaszcz magazynowy służy jako zewnętrzna warstwa odzieży roboczej, a więc wyposażony jest w kieszenie na piersi oraz kieszenie przednie i wewnętrzne. W ofercie MASCOT znajdziesz również płaszcz magazynowy z kieszonkami na telefon i długopis. Klapka kieszonki na telefon jest regulowana, dzięki czemu kieszonkę tę można idealnie dopasować do danego modelu telefonu. Kieszenie są albo zamykane na ukryte zatrzaski, albo całkowicie pozbawione zapięcia, aby nie rysować elementów znajdujących się w otoczeniu. To samo dotyczy płaszcza jako takiego – wszystkie modele są zapinane na ukryte zatrzaski.