Kombinezony zimowe

    Kombinezony zimowe firmy MASCOT to doskonały wybór, jeśli potrzebujesz kompletnej ochrony od stóp do głów w zimne miesiące. Masz pewność, że odzież robocza przylega do ciała, nie wpuszczając do środka zimnego powietrza i brudu. Firma MASCOT oferuje bogaty wybór ciepłych, funkcjonalnych i trwałych kombinezonów zimowych, które sprawdzą się u każdego, kto pracuje na placach budowy, drogach lub w warunkach zewnętrznych, gdzie utrzymanie ciepła jest priorytetem.

    Całkowita ochrona przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi

    Kombinezony zimowe firmy MASCOT zapewniają optymalną ochronę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Wiele naszych kombinezonów jest wodoodpornych i uszytych z materiału Bearnylon®, zapewniając doskonałą ochronę w deszczu, śniegu i przed osadami. Nasz asortyment obejmuje również liczne kombinezony zimowe, które są oddychające i mają szwy zabezpieczone taśmą, dzięki czemu są wiatro- i wodoszczelne. Jeśli potrzebujesz kombinezonu, który oferuje maksymalną ochronę przed zimnem i wiatrem, poszukaj kombinezonów zimowych opatrzonych certyfikatem zgodnie z normami EN 342 i EN 343, które będą Cię chronić podczas pracy w zimnie. Zimne środowisko określa się jako środowisko, w którym temperatura jest niższa niż -5°C w połączeniu z wilgocią i wiatrem.

    Wysoka funkcjonalność i kieszenie z miejscem na narzędzia

    Kombinezony firmy MASCOT mają te same funkcje, co inna odzież robocza tej firmy. Znajdziesz wiele praktycznych kieszeni, w tym kieszenie przednie, wewnętrzne, tylne i kieszenie na calówkę, dzięki którym z łatwością możesz trzymać narzędzia w pobliżu. Kombinezony zimowe firmy MASCOT mają również kieszenie na kolanach, które chronią kolana, kiedy pracujesz w pozycji klęczącej. Jeśli potrzebujesz dodatkowej widzialności, MASCOT oferuje kombinezony zimowe we fluorescencyjnych kolorach z elementami odblaskowymi, które opatrzono certyfikatem zgodnie z normą EN ISO 20471. Gwarantuje to widzialność zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy.