Kombinezony bez rękawów

  Kombinezony MASCOT bez rękawów posiadają szereg funkcjonalnych detali niezwykle przydatnych podczas wykonywania pracy. Mają wiele kieszeni na narzędzia i przybory, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem dla osób pracujących w miejscach, gdzie nie ma stałego dostępu do samochodu czy skrzynki narzędziowej.

  Kieszenie i kolana to miejsca najbardziej narażone na przetarcie. Właśnie dlatego projektanci MASCOT stosują materiały takie jak CORDURA® czy Kevlar®, które zwiększają – odpowiednio – odporność na ścieranie i przebicie, a tym samym wydłużają żywotność ubioru.

  Wygoda niezależnie od pozycji

  Zakładając kombinezon bez rękawów można mieć pewność, że ubranie nie odsłoni dolnej części pleców podczas wykonywania na przemian pracy w pozycji stojącej i klęczącej. Tył stale chroni też odcinek lędźwiowy kręgosłupa przed przewianiem. Część kombinezonów bez rękawów ma ponadto wentylację kolan, co ułatwia regulowanie temperatury, gdy praca odbywa się w cieplejszym otoczeniu.

  Wybór między zwykłymi spodniami roboczymi, ogrodniczkami a kombinezonem jest często kwestią gustu. Zaletą kombinezonu bez rękawów jest to, że spodnie stanowią całość z górą, a szersza część ramienna zapewnia dobre rozłożenie wagi. Oznacza to mniejsze obciążenie w razie noszenia ciężkich narzędzi, co zapobiega zmęczeniu i obolałości mięśni po długim dniu pracy.

  Część kombinezonów MASCOT bez rękawów jest uszyta z elastycznej tkaniny, która pozwala użytkownikowi być przez cały dzień w ruchu, a przy tym gwarantuje mu maksymalną wygodę. Dzięki ergonomicznemu krojowi ubiór dopasowuje się do każdej pozycji ciała.

  Certyfikowana widzialność

  MASCOT oferuje kombinezony bez rękawów we fluorescencyjnych kolorach i z odblaskowymi elementami certyfikowane za zgodność z normą EN ISO 20471, która dotyczy widzialności odzieży roboczej. Fluorescencyjny materiał i elementy odblaskowe sprawiają, że ubiór jest dobrze widoczny pod każdym kątem zarówno w świetle dziennym, jak i w ciemności. Łącząc kombinezon z bluzą lub kurtką MASCOT o intensywnej widzialności, bez problemu można skompletować zestaw odzieży klasy trzeciej gwarantujący najwyższy poziom ochrony.