ULTIMATE STRETCH Odzież robocza

  ULTIMATE STRETCH

  ULTIMATE STRETCH to materiał streczowy, który rozciąga się we wszystkich kierunkach. Jest tak elastyczny, że prawie nie czuje się go na skórze. Przyczynia się to do wysokiej funkcjonalności uszytych z niego produktów i zapewnia użytkownikowi nieskrępowaną swobodę ruchu przez cały dzień. Ubiór z ULTIMATE STRETCH jest lekki, cienki i nieobciążający, a więc gwarantuje użytkownikowi duży komfort, jednocześnie wyróżniając się trwałością i wytrzymałością. To odzież robocza, której aż nie chce się zdejmować!

  • Produkty uszyte ze 100% elastycznego materiału.
  • Zaawansowane technologicznie włókna streczowe, dzięki którym po naciągnięciu tkanina wraca do pierwotnego kształtu.
  • Optymalna wygoda i swoboda ruchu przy wykonywaniu pracy.

  Gdy choć raz wypróbujesz strecz, pozostanie z Tobą na zawsze

  Praca w spodniach roboczych z ULTIMATE STRETCH to kompletnie inne doświadczenie niż poruszanie się w spodniach ze zwykłego nierozciągliwego materiału. Ubiór ten łatwo podąża za wszystkimi możliwymi – i niemożliwymi – ruchami użytkownika. Nawet podczas pracy na kolanach, w innym niewygodnym ułożeniu ciała czy też w pozycji stojącej na drabinie nie uciska ani nie ociera w żadnym miejscu. Dodatkowo, dzięki miękkiej wewnętrznej powierzchni tkaniny, spodnie są prawie nieodczuwalne na skórze. Gdy raz zazna się wygody oferowanej przez odzież roboczą z ULTIMATE STRETCH, nie ma już odwrotu.


  Spodnie z czterokierunkowego streczu nie ograniczają swobody ruchu. Kieszenie wkomponowano w krój ubioru tak, że nawet ich całkowite wypełnienie nie zaburza dopasowania stroju i w żaden sposób nie krępuje użytkownika.

  Trwałe spodnie robocze

  Czy ULTIMATE STRETCH to materiał o wystarczającej wytrzymałości, by uszyte z niego ubiory nadawały się dla rzemieślników? Elastyczna tkanina MASCOT o jakości 311 jest jedną z najbardziej wytrzymałych w naszych asortymencie. Zakup produktów z ULTIMATE STRETCH nie wymaga więc pójścia na kompromis w tej kwestii. Materiał jest badany laboratoryjnie pod kątem trwałości koloru oraz odporności na rozerwanie i zużycie. Gotowe ubrania są testowane w praktyce przez fachowców, by ich funkcjonalność, fasony i detale były bez zarzutu.

  Odzież robocza - Mężczyzna - ULTIMATE STRETCH

  Idealna odzież do pracy na zewnątrz

  Z uwagi na swoje wodoodporne wykończenie większość produktów z ULTIMATE STRETCH znakomicie nadaje się do prac pod gołym niebem. Są wśród nich zarówno spodnie, jak i kurtki, więc można skompletować cały zestaw i nie martwić się ewentualnymi opadami. Ubrania są dostępne w wielu różnych barwach, każdy więc znajdzie wśród nich swój ulubiony kolor.