Ogrodniczki dla dzieci

    Ogrodniczki dla dzieci MASCOT są idealne dla maluchów, które chcą wyglądać tak jak mama i tata. Wiele osób nosi ogrodniczki jako odzież roboczą, a dzieci lubią naśladować dorosłych. Ogrodniczki dla dzieci osłaniają odcinek lędźwiowy, chroniąc przed zimnem w trakcie ruchu na świeżym powietrzu. Jeśli zamierzacie spędzić dzień na dworze, cała rodzina może się ubrać w ogrodniczki MASCOT.

    Alternatywa dla kombinezonu

    Kiedy zimowy kombinezon nie jest konieczny, ale chłód czasem daje się we znaki, w wiosenne i jesienne dni ogrodniczki są dla dzieci doskonałą alternatywą. Ogrodniczki dla dzieci mogą też służyć do codziennego noszenia we wnętrzach. Wystarczy dobrać do nich odpowiednią koszulkę czy bluzę od MASCOT.

    Z myślą o małych rzemieślnikach

    Ogrodniczki dla dzieci MASCOT zostały zaprojektowane z myślą o ergonomii, wygodzie i swobodzie ruchów. Mają krótkie szelki z mocnej gumy i regulowany obwód pasa. Popularny nadzwyczajnie elastyczny strecz łączy niską wagę z wodoodpornym wykończeniem, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla dzieci, które są aktywne na dworze. Ogrodniczki są dostępne w wielu kolorach, można więc uzyskać różny efekt i kombinacje barwne, a dzieci mogą udawać prawdziwych rzemieślników. Tak jak odzież robocza dla dorosłych, ogrodniczki dla dzieci posiadają wzmocnienie kolan, dlatego można swobodnie bawić się w nich na podłodze lub ziemi, a także chodzić na kolanach. W praktycznych kieszeniach mały fachowiec może przechowywać zabawkowe narzędzia albo przekąskę. Ogrodniczki dla dzieci MASCOT są wyposażone w elementy odblaskowe, przez co dziecko jest widoczne dla otoczenia, gdy zapada zmierzch.