Koszule

    Jeśli szukasz odpowiedniej koszuli do pracy, to w MASCOT znajdziesz ich szeroki asortyment. Znajdź swój ulubiony produkt pośród różnych modeli, wzorów, funkcji i kolorów. Posiadamy koszule z krótkimi lub długimi rękawami i możesz znaleźć produkty w wersji dopasowanej do ciała, jak również w wersji luźnej. Możesz więc wybrać ten typ, w którym czujesz się najlepiej. Koszule od MASCOT mogą być używane przez każdego, ale w celu zapewnienia najlepszej wygody, w asortymencie znajdują się również niektóre produkty, które zostały zaprojektowane specjalnie dla kobiet.

    Możliwości jest wiele

    Być może poszukujesz profesjonalnego rozwiązania, aby umocnić tożsamość i markę firmy. W tej kwestii MASCOT może zaoferować klasyczne koszule w neutralnych kolorach, takich jak czarny, biały i jasnoniebieski. Nałóż górne części odzieży pod sweter z dzianiny, załóż pod spód T-shirt, lub noś tylko samą koszulę- wszystko to w zależności od tego ile warstw odzieży preferujesz nosić podczas swojej pracy.

    Jeśli chcesz wyróżniać się w miejscu pracy, możesz również znaleźć w asortymencie koszule, w których trend i unikalne szczegóły znajdują się w centrum uwagi. W asortymencie znajdziesz między innymi takie produkty z watowaną podszewką, które mogą być noszone zarówno rozpięte, jak i zapięte. Te górne części garderoby są idealne na chłodniejsze dni lub jako zamiennik kurtki w cieplejszej porze roku.

    Aby zapewnić najwyższy komfort, wszystkie koszule można regulować dzięki guzikom na rękawach. Niektóre modele mają również funkcjonalne kieszonki, w których jest miejsce na przykład na długopis lub na telefon komórkowy. W MASCOT w prosty sposób możesz znaleźć koszulę, która pasuje do Twoich potrzeb, niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, na produkcji lub na placu budowy.