Spodnie robocze dla kobiet

  Firma MASCOT oferuje asortyment nowoczesnych spodni roboczych dla kobiet. Spodnie mają dopasowany do damskiej sylwetki fason, a jednocześnie posiadają wszystkie potrzebne funkcje, zapewniają doskonały komfort i charakteryzują się atrakcyjnym wzornictwem. Niezależnie od wykonywanej pracy i indywidualnych potrzeb, w MASCOT znajdziesz dokładnie takie spodnie robocze dla kobiet, jakich szukasz.

  Dwa fasony do wyboru

  MASCOT oferuje spodnie robocze w szeregu rozmiarów i o różnych długościach nogawek. Nasze spodnie robocze dla kobiet dostępne są przy tym w dwóch specjalnie opracowanych fasonach. Nazwaliśmy je „DIAMOND” i „PEARL”. Wybór odpowiedniego fasonu zależy od typu sylwetki, a konkretnie od różnicy między obwodem talii a bioder.

  DIAMOND fit

  Fason DIAMOND:

  Jeśli Twój obwód talii jest mniejszy o ponad 20 cm od obwodu bioder, idealne będą dla Ciebie spodnie w fasonie DIAMOND. Przykładowo, jeżeli w talii masz 82 cm, a w biodrach 107, zalecamy rozmiar 38 DIAMOND. Inaczej mówiąc, krój ten jest przeznaczony dla osób, które mają wąską talię w stosunku do bioder. W MASCOT znajdziesz szeroki wybór damskich spodni roboczych o fasonie DIAMOND.

  PEARL fit

  Fason PEARL:

  Fason PEARL jest natomiast idealny dla kobiet, u których różnica między talią a biodrami wynosi mniej niż 20 cm. Przykładowo, jeżeli w talii masz 98 cm, a w biodrach 107, zalecamy rozmiar 42 PEARL. Inaczej mówiąc, krój ten jest przeznaczony dla osób, które mają szerszą talię w stosunku do bioder. Jeśli jesteś zainteresowana spodniami roboczymi dla kobiet o tym fasonie, szukaj produktów oznaczonych symbolem PEARL.

  Przed zakupem spodni zawsze zalecamy ich przymierzenie. Powyższe opisy stanowią jedynie ogólne wytyczne, może się więc okazać, że właściwy jest inny fason i rozmiar niż pierwotnie wybrany. Dodatkowo, damskie spodnie robocze MASCOT są dostępne w dwóch długościach nogawek: 76 cm i 82 cm.

  Wygoda i swoboda ruchu – także dla pań

  Wiele kobiet pracujących w branżach rzemieślniczych, budowlanych i przemysłowych ma problemy ze znalezieniem funkcjonalnej odzieży roboczej o odpowiedniej trwałości, wytrzymałości i kroju. Produkty MASCOT obejmują szeroki wybór damskiej odzieży roboczej i ochronnej spełniającej wszystkie te wymogi. W szczególności modele spodni roboczych dla kobiet zostały zaprojektowane tak, by gwarantować najwyższy poziom komfortu i swobody poruszania się przez cały dzień pracy.

  Funkcjonalność bez kompromisów

  Fakt, że krój i wzornictwo spodni roboczych dla kobiet są inne niż w przypadku produktów przeznaczonych dla mężczyzn, nie oznacza kompromisów w zakresie ich funkcjonalności. Damskie spodnie robocze posiadają kieszenie przednie, tylne, wiszące i specjalne kieszonki na calówkę oraz telefon komórkowy znane z pozostałego asortymentu MASCOT. Do nowoczesnych spodni roboczych dla kobiet można też dobrać potrzebne akcesoria, takie jak pasek, uchwyt na młotek czy wkładki ochronne na kolana.