Podkoszulki termiczny

    Podczas pracy na dworze w niskiej temperaturze nieodzowne jest założenie odprowadzającej pot warstwy odzieży, dbającej o to, aby pracownik pozostał suchy przez cały dzień. Dlatego właśnie firma MASCOT ma w asortymencie szereg wygodnych podkoszulków termicznych, które zajmują bardzo mało miejsca i świetnie nadają się jako wewnętrzna warstwa odzieży roboczej. Nasze termiczne podkoszulki są dostępne w różnych stylach i kolorach.

    Podkoszulki termiczne MASCOT mają właściwości izolujące i skutecznie eliminują wilgoć, dzięki czemu pracownik nie marznie i jest suchy. Nasze podkoszulki szybko i łatwo przekazują pot ze skóry kolejnym warstwom. Dzięki temu warstwa wewnętrzna nie jest zimna ani mokra. W wielu modelach termicznych podkoszulek firma MASCOT zastosowała materiał COOLMAX®, który bardzo efektywnie odprowadza wilgoć z powierzchni ciała. Dodatkową zaletą koszulek termicznych COOLMAX® jest bardzo szybkie schnięcie, co zapobiega wychłodzeniu użytkownika. Gwarantuje to duży komfort, niezależnie od poziomu aktywności pracownika w ciągu dnia.

    Niektóre modele koszulek termicznych MASCOT są produkowane z elastycznego, sprężystego materiału, który dopasowuje się do ruchów ciała i zapewnia optymalną swobodę ruchów. Nasze termiczne podkoszulki są bezszwowe, nie mają też szwów na metce, dzięki czemu żaden element ubioru nie obciera skóry, gdy użytkownik się porusza. Termiczne podkoszulki MASCOT są dostępne w wersjach z krótkim i z długim rękawem. Projektanci zdecydowali się na neutralne kolory, takie jak czarny, granatowy i szary. Jeśli w Twoim miejscu pracy zachowanie bezpieczeństwa jest szczególnie newralgiczną kwestią, wybierz model koszulki termicznej o wielu funkcjach ochronnych. W naszym asortymencie znajdziesz modele antystatyczne i trudnopalne, zatwierdzone pod kątem zgodności z odpowiednimi normami.