Spódnice dla kobiet

  Firma MASCOT ma w ofercie spódnice dla kobiet charakteryzujące się dopracowanym krojem i optymalnym komfortem noszenia. Spódnica jest dobrym wyborem, gdy na dworze panuje wysoka temperatura; może też być obowiązkowym elementem damskiego stroju służbowego. Produkty MASCOT spełnią każdą indywidualną potrzebę, ponieważ mamy w asortymencie spódnice dla kobiet w wielu kolorach, fasonach i długościach. Wszystkie spódnice dla kobiet są testowane pod kątem zgodności z normą EN ISO 15797, co zapewnia ich odporność na pranie przemysłowe.

  Nadzwyczajna wygoda dzięki zastosowaniu czterokierunkowego streczu

  Nasze spódnice dla kobiet są uszyte z wyjątkowo elastycznego materiału, który rozciąga się we wszystkich kierunkach i przy tym jest delikatny dla skóry. Zapewnia to unikalną swobodę ruchów podczas wykonywania pracy. Ponadto tkanina charakteryzuje się dużą wytrzymałością i niską wagą, a do tego ma wodoodporne wykończenie.

  Spódnice MASCOT oferujemy w dwóch fasonach: DIAMOND i PEARL. Oba są dostępne w szeregu rozmiarów oraz dwóch długościach, tj. 45 i 55 cm.

  Detale

  Spódnice dla kobiet MASCOT mają kieszenie z przodu i z tyłu. Kieszenie są tak wkomponowane w całość, by zapewniać jak najlepsze dopasowanie i wygodę. Ponadto wszystkie modele wyposażono w szlufki na pasek, z których można skorzystać w razie potrzeby. Spódnice są zapinane na zamek błyskawiczny.

  Spódnice dla kobiet MASCOT da się bez ograniczeń łączyć z innymi elementami odzieży zgodnie z zasadą Mix & Match. Do spódnicy w wybranym kolorze można np. dopasować część górną w dowolnej innej barwie. Tylko fantazja użytkowniczki wyznacza granice możliwości.