Dystrybutor

Oferujemy wiele narzędzi dla dystrybutorów MASCOT. Jeśli chcesz porozmawiać o naszych produktach, licznych rozwiązaniach internetowych lub na inny temat, skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem handlowym lub jednym z naszych współpracowników w centrali. Jeśli chcesz, żeby jeden z naszych przedstawicieli handlowych odwiedził Cię w Twoim sklepie lub chcesz zapoznać się z prezentacją produktu, zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.

Chcesz sprzedawać odzież roboczą lub obuwie ochronne najwyższej jakości od jednego z wiodących w Europie producentów odzieży roboczej? W takim razie zostań dystrybutorem firmy MASCOT!

Jeśli Twój klient wymaga czegoś więcej, możesz się z nami skontaktować — pomożemy Ci wybrać dane opcje obsługi i zorganizować asortyment.

Narzędzia do zwiększenia sprzedaży online

MASCOT® DropShipping - Logo

Oferuj wszystkie produkty MASCOT w Twoim własnym sklepie internetowym

Rozwiązanie dedykowane klientom, którzy zamawiają odzież dla 1 lub więcej pracowników
Z pomocą MASCOT® DropShipping możesz sprzedawać wszystkie produkty MASCOT za pośrednictwem własnego, już istniejącego, sklepu internetowego. Magazynowanie oraz wysyłka towaru do klientów w Twoim imieniu jest po naszej stronie, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas przeznaczony na obsługę klienta i zwiększy wydajność Twojego sklepu.

Czytaj więcej

MASCOT® SmartStore

Przyjazny dla użytkownika system zarządzania zamówieniami odzieży roboczej

Rozwiązanie dedykowane klientom, którzy zamawiają odzież dla 10 lub więcej pracowników
W sklepie MASCOT® SmartStore Twoi klienci sami wprowadzają zamówienia, dzięki czemu nie musisz zajmować się zbieraniem zamówień i ich wysyłaniem. Konfigurujesz klienta w sklepie i zarządzasz rozliczeniami.

Czytaj więcej

Marketing produktów MASCOT w Twoim sklepie

MASCOT® Shop in Shop

Prezentuj produkty MASCOT w profesjonalny sposób

Zobacz liczne plakaty, banery, produkty promocyjne i materiały do punktów sprzedaży. Zamów je do swojego sklepu i zwiększ sprzedaż!

Czytaj więcej

MASCOT® MediaPortal - logo

Obszerna biblioteka zdjęć, filmów i znaków graficznych

Pobierz zdjęcia produktów, środowiska, logo i wiele innych i wykorzystaj je w swojej witrynie internetowej, materiałach promocyjnych lub w mediach społecznościowych.

MASCOT® MediaPortal

Narzędzia do zakupów, zarządzania oraz statystyki

MASCOT® B2B Shop - logo

Zamawiaj produkty MASCOT szybko i łatwo

Zamawiaj produkty przy pomocy zaledwie kilku kliknięć w internetowym sklepie MASCOT, który opracowano specjalnie dla dystrybutorów MASCOT. Twoje zamówienie jest przetwarzane i wysyłane w ciągu 24 godzin, a dostawa zostanie zrealizowana jak najszybciej.

Czytaj więcej

MASCOT® DistributorPortal - logo

Zyskaj podgląd wszystkich Twoich danych, zamówień i faktur

Skorzystaj z portalu dla dystrybutorów MASCOT, gdy chcesz sprawdzić swoje faktury, specyfikacje wysyłki lub potwierdzenia zamówień. Możesz również wyświetlić bieżącą listę zapasów, znaleźć dodatkowe atrakcyjne oferty lub produkty wycofane ze sprzedaży i nie tylko.

Czytaj więcej

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem naszych internetowych narzędzi dla dystrybutorów, skontaktuj się z nami. Dzięki temu zyskasz wiele korzyści i ułatwień w życiu codziennym.

MASCOT to międzynarodowa, rodzinna firma, która zajmuje się opracowywaniem i produkcją odzieży roboczej i obuwia ochronnego dla wielu specjalistów z różnych branż, takich jak budownictwo, rzemiosło, transport, logistyka i przemysł. Naszą misją jest zapewnienie klientom najlepszej na świecie odzieży roboczej! Właśnie dlatego nasze ambicje i zaangażowanie są tak wysokie. Istotnym elementem naszej strategii jest testowanie i kontrolowanie wszystkiego: począwszy od metod pracy, poprzez tkaniny, a skończywszy na produktach. Dlatego naszą odzież roboczą nazywamy „TESTED TO WORK”! Większość odzieży roboczej produkujemy samodzielnie w naszych certyfikowanych w zakresie SOB fabrykach w Wietnamie i Laosie. W ten sposób masz gwarancję, że odzież roboczą wyprodukowano z zachowaniem społecznej odpowiedzialności.

Korzyści jako dystrybutor firmy MASCOT:

  • Nagradzane produkty. Wybór z ponad 700 produktu w aż 27 kolorach i w dokładnie tym rozmiarze, którego potrzebują Twoi klienci.
  • Skuteczna, przyjazna dla użytkownika platforma do składania zamówień i obsługi. Szybkość obsługi i bez wad.
  • Szybka dostawa. Wysyłka z w pełni automatycznego centrum logistycznego z ponad 5 milionami produktów na stanie.
  • Swoboda personalizacji handlu z firmą MASCOT wedle upodobań.
  • Własny przedstawiciel handlowy w Twoim regionie. Otwarty dialog i osobisty kontakt oraz wsparcie ze strony naszego zespołu w każdej sytuacji.
  • Atrakcyjne kampanie i możliwości sprzedaży.
  • Promocyjne materiały marketingowe. Katalogi, broszury, plakaty, magazyny i promocje sprzedażowe dostarczane do Twojego sklepu, które pomogą Ci w sprzedaży.
  • Pomoc w tworzeniu wytycznych dotyczących klientów, zapasów itp.

Zawsze możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się więcej na temat możliwości, jakie daje dołączenie do naszej sieci dystrybucyjnej.