Dystrybutor

Zostań dystrybutorem

Chcesz sprzedawać odzież roboczą lub obuwie ochronne najwyższej jakości od jednego z wiodących w Europie producentów odzieży roboczej? W takim razie zostań dystrybutorem firmy MASCOT!

14503AF8-FDF6-48D3-B53E-2CCC7096BFF2 - Kurtka Termalna - Ciemnoniebieski

MASCOT to międzynarodowa, rodzinna firma, która zajmuje się opracowywaniem i produkcją odzieży roboczej i obuwia ochronnego dla wielu specjalistów z różnych branż, takich jak budownictwo, rzemiosło, transport, logistyka i przemysł. Naszą misją jest zapewnienie klientom najlepszej na świecie odzieży roboczej! Właśnie dlatego nasze ambicje i zaangażowanie są tak wysokie. Istotnym elementem naszej strategii jest testowanie i kontrolowanie wszystkiego: począwszy od metod pracy, poprzez tkaniny, a skończywszy na produktach. Dlatego naszą odzież roboczą nazywamy „TESTED TO WORK”! Większość odzieży roboczej produkujemy samodzielnie w naszych certyfikowanych w zakresie SOB fabrykach w Wietnamie i Laosie. W ten sposób masz gwarancję, że odzież roboczą wyprodukowano z zachowaniem społecznej odpowiedzialności.

Korzyści jako dystrybutor firmy MASCOT:

  • Nagradzane produkty. Wybór z ponad 600 produktu w aż 27 kolorach i w dokładnie tym rozmiarze, którego potrzebują Twoi klienci.
  • Skuteczna, przyjazna dla użytkownika platforma do składania zamówień i obsługi. Szybkość obsługi i bez wad.
  • Szybka dostawa. Wysyłka z w pełni automatycznego centrum logistycznego z ponad 4,8 milionami produktów na stanie.
  • Swoboda personalizacji handlu z firmą MASCOT wedle upodobań.
  • Własny przedstawiciel handlowy w Twoim regionie. Otwarty dialog i osobisty kontakt oraz wsparcie ze strony naszego zespołu w każdej sytuacji.
  • Atrakcyjne kampanie i możliwości sprzedaży.
  • Promocyjne materiały marketingowe. Katalogi, broszury, plakaty, magazyny i promocje sprzedażowe dostarczane do Twojego sklepu, które pomogą Ci w sprzedaży.
  • Pomoc w tworzeniu wytycznych dotyczących klientów, zapasów itp.

Zawsze możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się więcej na temat możliwości, jakie daje dołączenie do naszej sieci dystrybucyjnej.

Dla bieżących dystrybutorów

Oferujemy wiele narzędzi dla dystrybutorów MASCOT. Jeśli chcesz porozmawiać o naszych produktach, licznych rozwiązaniach internetowych lub na inny temat, skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem handlowym lub jednym z naszych współpracowników w centrali. Jeśli chcesz, żeby jeden z naszych przedstawicieli handlowych odwiedził Cię w Twoim sklepie lub chcesz zapoznać się z prezentacją produktu, zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.

Jeśli Twój klient wymaga czegoś więcej, możesz się z nami skontaktować — pomożemy Ci wybrać dane opcje obsługi i zorganizować asortyment.

Jesteś dystrybutorem? MASCOT oferuje szeroki wybór narzędzi internetowych.

MASCOT® B2B Shop - logo

MASCOT® B2B Shop

Zamawiaj produkty przy pomocy zaledwie kilku kliknięć w internetowym sklepie MASCOT, który opracowano specjalnie dla dystrybutorów MASCOT. Twoje zamówienie jest przetwarzane i wysyłane w ciągu 24 godzin, a dostawa zostanie zrealizowana jak najszybciej.

Czytaj więcej

MASCOT® SmartStore

MASCOT® SmartStore

W sklepie MASCOT® SmartStore Twoi klienci sami wprowadzają zamówienia, dzięki czemu nie musisz zajmować się zbieraniem zamówień i ich wysyłaniem. Konfigurujesz klienta w sklepie i zarządzasz rozliczeniami.

Czytaj więcej

MASCOT® Shop in Shop

MASCOT® Shop In Shop

Zobacz liczne plakaty, banery, produkty promocyjne i materiały do punktów sprzedaży. Zamów je do swojego sklepu i zwiększ sprzedaż!

Czytaj więcej

enter - icon

Portal dystrybutorów

Skorzystaj z portalu dla dystrybutorów MASCOT, gdy chcesz sprawdzić swoje faktury, specyfikacje wysyłki lub potwierdzenia zamówień. Możesz również wyświetlić bieżącą listę zapasów, znaleźć dodatkowe atrakcyjne oferty lub produkty wycofane ze sprzedaży i nie tylko.

Czytaj więcej

media - icon

MASCOT® Media portal

Pobierz zdjęcia produktów, środowiska, logo i wiele innych i wykorzystaj je w swojej witrynie internetowej, materiałach promocyjnych lub w mediach społecznościowych.

MASCOT® Media portal

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem naszych internetowych narzędzi dla dystrybutorów, skontaktuj się z nami. Dzięki temu zyskasz wiele korzyści i ułatwień w życiu codziennym.