Kolekcji

Asortyment produktów firmy MASCOT został podzielony na kolekcje, które obejmują różne profile, dostosowane do różnych typów użytkowników. Zapoznaj się z profilami kolekcji i wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twojego stylu i profesji. Możesz zindywidualizować swój wygląd, łącząc produkty z zupełnie różnych kolekcji.

Odzież robocza

Firma MASCOT oferuje funkcjonalną i bogatą w detale odzież roboczą dla wielu branż. W asortymencie dostępne są ubrania na każdą pogodę i na różne sytuacje w pracy. Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się naszej urozmaiconej ofercie!

Swetry & T-Shirt - Niebieski - Spodnie robocze Ciemnoniebieski
MASCOT® ACCELERATE - logo

Kompletna kolekcja odzieży dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Ponad 70 produktów w sześciu różnych kolorach zapewnia nieograniczone możliwości tworzenia zestawów w ramach całej kolekcji.
Produkty: Ubiory dla mężczyzn, kobiet i dzieci wykonane z komfortowych i funkcjonalnych materiałów, od warstwy spodniej do wierzchniej. Funkcje, kolory i możliwości dla szeregu grup zawodowych. Produkty w 100% wykonane z czterokierunkowego streczu i ubiory odporne na pranie przemysłowe.
Szczególnie używane przez: Szeroka grupa docelowa m.in. w sektorach rzemiosła, logistyki, produkcji, transportu i przemysłu, gdzie ważna jest także silna identyfikacja wizualna przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej

MASCOT® ADVANCED - logo

Rewolucyjna seria odzieży roboczej, w której w każdej jej części użyto materiał strecz. Stwarza to wspaniały komfort i swobodę ruchów. Zaprojektowane i przetestowane, aby poradzić sobie z pracą w różnego rodzaju warunkach pogodowych – w zimnie, w cieple, przy wietrze i podczas opadów atmosferycznych.
Produkty: Spodnie oraz spodenki ¾ z cztero kierunkowym streczem. Górne części garderoby na wszystkie pory roku z całym mnóstwem produktów do noszenia jako warstwa wewnętrzna, środkowa oraz zewnętrzna.
Szczególnie używane przez: Pracujące ciężko i z pasją osoby z branży budowlanej oraz rzemiosła, które wymagają od swojej odzieży roboczej tego, co najlepsze.

Czytaj więcej

MASCOT® UNIQUE - logo

Dwukolorowe ubranie robocze zaprojektowane w zupełnie nowatorski sposób. MASCOT® UNIQUE to stylowe i eleganckie ubrania robocze, doskonale dopasowane do bardzo aktywnego trybu pracy. Wykonano je z tkaniny TENCEL®, która zapewnia dużą wytrzymałość i wygodę. Ubrania można prać w pralniach przemysłowych.
Produkty: 
Jest to jedna z najbardziej obszernych kolekcji MASCOT, która obejmuje 9 kombinacji dwukolorowych oraz 2 warianty jednokolorowe. Istnieją nieskończone możliwości łączenia ubrań roboczych i okryć wierzchnich.
Szczególnie używane przez: Pracowników sektora przemysłowego i budowlanego różnych szczebli.

Czytaj więcej

MASCOT® HARDWEAR - logo

Obszerna kolekcja wytrzymałej odzieży roboczej charakteryzującej się nowoczesnym krojem. Niezrównana swoboda ruchów połączona z przyjemnym i jednocześnie solidnym wyglądem.
Produkty: Szorty, spodnie typu rybaczki oraz spodnie robocze o różnej długości nogawek. Wszystkie rodzaje górnych części garderoby: od kamizelek na narzędzia, po kurtki zimowe. Wszystkie ubrania zaprojektowano ergonomicznie i posiadają nowoczesne dopasowanie.
Szczególnie używane przez: Pracowników sektora budowlanego inżynierii lądowej. Ludzi pragnących demonstrować własny styl ubioru, ale w dyskretny sposób. Ten typ kroju jest odpowiedni również dla kobiet.

Czytaj więcej

MASCOT® CROSSOVER - logo

Wszystkie najistotniejsze elementy ubrania roboczego zebrane teraz w ramach jednej kolekcji. 
Produkty: T-shirty, bluzy sportowe oraz koszulki polo, z modnymi dodatkami lub zupełnie proste, a także bielizna z wieloma dodatkowymi funkcjami, np. odprowadzanie wilgoci, zabezpieczenie antybakteryjne, izolowanie oraz szybkie suszenie.
Szczególnie używane przez: Wszystkie grupy zawodowe. Bielizna jest szczególnie przydatna dla osób pracujących w zimnym klimacie i/lub będących w ciągłym ruchu.

Czytaj więcej

MASCOT® LIGHT - logo

Najlżejsza kompletna kolekcja w naszym asortymencie. Oferta w dolnym segmencie cenowym. Produkty z tej kolekcji charakteryzują się gruntownie przetestowanymi fasonem oraz detalami i pomimo niskiej wagi są bardzo trwałe. Kolekcja jest zaprojektowana dla przemysłu. Ubrania nadają się do prania przemysłowego.
Produkty: W skład kolekcji wchodzi szereg dwubarwnych produktów, takich jak spodnie i kurtki robocze, czy kurtki softshell. Do wyboru są dwa połączenia kolorystyczne – kobalt/ciemny granat oraz antracyt/czerń. Ubrania można łączyć na wiele sposobów – także z produktami z innych kolekcji.
Szczególnie używane przez: Pracownicy przemysłu wszystkich branż, a także osoby pracujące w wyższych temperaturach.

Czytaj więcej

MASCOT® AQUA - logo

Wodoodporna odzież na deszczową pogodę. Dostępne są dwa rodzaje krojów i kategorii jakościowych. Ubrania z tej kolekcji można szybko nałożyć na ubranie robocze.
Produkty: Kurtki, spodnie i kombinezony przeciwdeszczowe.
Szczególnie używane przez: Osoby pracujące na świeżym powietrzu.

Czytaj więcej

MASCOT® INDUSTRY - logo

Wymarzona seria produktów dla użytkowników z branż przemysłowych. Wygodne ubrania, które zachowują kształt, kolor i jakość, nawet po praniu przemysłowym.
Produkty: Pełen zestaw dla przemysłu, podzielony na trzy linie: z czystej bawełny, płócienną i wykonaną w klasycznym splocie skośnym. Lekkie elementy garderoby do codziennego noszenia o każdej porze roku, a także ubrania na zimowe.
Szczególnie używane przez: Pracowników we wszystkich sektorach przemysłu.

Czytaj więcej

MASCOT® IMAGE - logo

Pierwsza w Europie ambitna, dwukolorowa kolekcja. Szeroki wybór odzieży i wiele możliwości ich łączenia.
Produkty: Obszerna kolekcja produktów dwukolorowych z klasycznym splotem skośnym.
Szczególnie używane przez: Szeroka grupa odbiorców pośród sektora przemysłowego i rzemieślniczego.

Czytaj więcej

MASCOT® ORIGINALS - logo

Bardzo rozbudowana kolekcja klasycznych ubrań roboczych. Wiele produktów dowiodło swojej wartości przez dziesięciolecia i nadal cieszy się niesłabnącą popularnością wśród użytkowników.
Produkty: Tradycyjne ubrania robocze oraz odzież zimowa – od kombinezonów, po kurtki pilotki. Kolekcja obejmuje szeroką gamę kurtek watowanych o różnej grubości i kolorystyce.
Szczególnie używane przez: Pracowników wszystkich branż oraz osoby preferujące tradycyjne i wytrzymałe ubrania robocze.

Czytaj więcej

MASCOT® FRONTLINE - logo

Lekka, elegancka i reprezentacyjna odzież służbowa dla mężczyzn i kobiet zatrudnionych w sektorze usługowym, w biurach, w zawodach technicznych oraz w logistyce. Zaprojektowana ze szczególnym uwzględnieniem swobody ruchu, trwałości i profesjonalnego wyglądu.
Produkty: Spodnie długie i skrócone do ¾ z ograniczoną liczbą detali. Spódnice i spodnie dla kobiet. Lekkie i wytrzymałe produkty z czterokierunkowego streczu. Bogaty wybór dobrze skrojonych i przyjemnych w noszeniu górnych części odzieży.
Szczególnie używane przez: Branża usługowa, instalacyjna, techniczna i transportowa oraz pracownicy biurowi. Osoby, które powinny wyglądać reprezentacyjnie, a przy tym wymagają odzieży trwałej, zapewniającej swobodę ruchu i wyposażonej w pojemne kieszenie.

Czytaj więcej

MASCOT® YOUNG - logo

Elegancja w kompilacji z nowoczesnym dopasowaniem, które zapewnia swobodę ruchów. Niestandardowa kolorystyka oraz kontrastujące, pomarańczowe nici. Wytrzymałe. Zaprojektowane, aby zapewnić swobodę ruchów.
Produkty: Szorty, spodnie typu rybaczki oraz spodnie robocze o różnej długości nogawek. Wszystkie rodzaje górnych części garderoby: od kamizelek na narzędzia, po kurtki zimowe. Wszystkie ubrania zaprojektowano ergonomicznie i zadbano o ich doskonałe dopasowanie.
Szczególnie używane przez: Sektory związane z budownictwem. Ludzi lubiących odmienną kolorystykę w pracy i wymagających, aby ubrania zapewniały dużą swobodę ruchu. Gwarancja dobrego dopasowania także dla kobiet.

Czytaj więcej

MASCOT® COMPLETE - logo

Produkty: Czapki z daszkiem, Szelki, Paski, Wiszące kieszenie, Kaptury, Czapki, Wkładki kolanowe, Ocieplacze na szyję & Skarpetki
Szczególnie używane przez: Wszyscy

Czytaj więcej

Odzież ochronna

Firma MASCOT posiada największy w branży asortyment odzieży ostrzegawczej. Dokonaliśmy podziału naszych produktów po to, abyś mógł łatwiej je przeglądać. Wszystke produkty fluorescencyjne posiadają certyfikat EN ISO 20471.

Spodnie ¾ hi-vis & Swetry - MASCOT® ACCELERATE SAFE Żółty hi-vis
MASCOT® MULTISAFE - logo

Niepowtarzalne połączenie najwyższej jakości, doskonałej funkcjonalności i maksymalnej wygody. Materiał jest antystatyczny, odporny na kwasy i przeciwpalny. Odzież zapewnia wszechstronną ochronę – w razie potrzeby także przy okazjonalnym wykorzystaniu sprzętu spawalniczego i łuków elektrycznych.
Produkty: Zarówno produkty o podwyższonej widoczności, jak i zwykłe, charakteryzują się najwyższą jakością i mają najważniejsze certyfikaty. Asortyment obejmuje bieliznę, produkty podstawowe, ubrania na zimę oraz odzież ochronną.
Szczególnie używane przez: Przedsiębiorstwa przemysłowe i dostawcy energii, np. w branży paliwowej, gazowej czy wiatrowej. Elektrycy i osoby pracujące okazjonalnie z żarem i kwasami.

Czytaj więcej

MASCOT® ACCELERATE SAFE - logo

MASCOT® ACCELERATE SAFE to odzież o intensywnej widzialności przeznaczona dla użytkowników, którzy podczas pracy muszą być dobrze widoczni, a przy tym potrzebują maksymalnej swobody ruchu i wielu funkcjonalnych detali. To produkty dla wszystkich, którzy od odzieży ochronnej wymagają dużo wyższego standardu niż przeciętny.
Produkty: Kompletny asortyment odzieży ochronnej o intensywnej widzialności wyróżniający się ciekawym wzornictwem. Męska i damska odzież robocza oraz zimowa w trzech fluorescencyjnych barwach i łącznie dziewięciu kombinacjach kolorystycznych.
Szczególnie używane przez: Wszyscy wymagający użytkownicy z sektora infrastruktury, drogownictwa, utrzymania terenów zielonych, elektrowni wiatrowych, budownictwa oraz innych branż, w których wymagane są dobra widoczność i optymalny komfort pracowników.

Czytaj więcej

MASCOT® SAFE SUPREME - logo

Szeroki asortyment najbezpieczniejszej na rynku odzieży o podwyższonej widoczności, EN ISO 20471. Wiele możliwości łączenia ubrań w ramach kolekcji, a także z innymi kolekcjami. Mnóstwo nowych, unikatowych funkcji i detali przydatnych w przypadku odzieży ochronnej. Dzięki przemyślanemu dopasowaniu i wysokiej trwałości kolekcja doskonale sprawdza się we wszystkich rodzajach pracy.
Produkty: Bogaty asortyment i szeroki wybór odzieży zarówno roboczej, jak i zimowej, w sześciu połączeniach kolorystycznych z czerwonymi, żółtymi lub pomarańczowymi elementami odblaskowymi.
Szczególnie używane przez: Firmy wykonawcze, branża budownictwa, przedsiębiorstwa publiczne. Osoby potrzebujące odzieży z elementami odblaskowymi do pracy przez całą dobę. Osoby wymagające szczególnie dużo od swojej odzieży roboczej, zarówno w zakresie bezpieczeństwa, jak i swobody ruchu i funkcjonalności.

Czytaj więcej

MASCOT® SAFE LIGHT - logo

Odzież o podwyższonej widoczności, zgodna z normą EN ISO 20471. W skład kolekcji wchodzi dostępna w bardzo konkurencyjnej cenie funkcjonalna, dwubarwna odblaskowa odzież robocza, projektowana z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie.
Produkty: Szeroka gama trwałych produktów o estetycznych połączeniach kolorystycznych, z zastosowaniem wszystkich barw o podwyższonej widoczności: żółtej, pomarańczowej i czerwonej. Wszystkie dwubarwne produkty takie jak robocze spodnie, robocze kurtki, kurtki softshell i kurtki pilotki można swobodnie łączyć z jednobarwnymi T-shirtami, koszulkami polo, kurtkami polarowymi, a także z produktami z innych kolekcji, np. MASCOT® SAFE SUPREME.
Szczególnie używane przez: Firmy wykonawcze, branża budownictwa, przedsiębiorstwa publiczne. Osoby potrzebujące odzieży z elementami odblaskowymi do pracy przez całą dobę.

Czytaj więcej

MASCOT® SAFE COMPETE - logo

Ubrania fluorescencyjne w kolorze pomarańczowym i żółtym z czterema opcjami kontrastów kolorystycznych. Stylowe linie i dobry krój. Doskonała opcja, która uzupełni profil Twojej firmy. Zapewnij sobie konkurencyjność na wszystkich poziomach.
Produkty: Pełna kolekcja spodni typu rybaczki, spodni, spodni typu ogrodniczki oraz górnych części garderoby. Dostępna w ośmiu kolorach. Wszystkie produkty mają certyfikację EN 471, a w wielu z nich dodano Teflon®, który zapobiega wnikaniu brudu w materiał.
Szczególnie używane przez: Wykonawców robót oraz pracowników film z sektora budowlanego i publicznego. Osoby, które muszą nosić ubrania fluorescencyjne przez cały czas.

Czytaj więcej

MASCOT® SAFE ARCTIC - logo

Zimowa odzież fluorescencyjna w jednej tonacji kolorystycznej. Ubrania zaprojektowane z myślą o zabezpieczeniu przed zimnem i jednocześnie zachowywaniu widoczności. Klasyczny i prosty krój oraz dopasowanie.
Produkty: Solidna, ciepła, kolorowa odzież zimowa. Wszystkie produkty psiadają certyfikat EN 471.
Szczególnie używane przez: Wykonawców robót oraz pracowników film z sektora publicznego.

Czytaj więcej

MASCOT® SAFE AQUA - logo

Przeciwdeszczowa, wodoodporna odzież fluorescencyjna w jednej tonacji kolorystycznej. Ubrania z tej serii można błyskawicznie założyć na inną odzież roboczą, zachowując pełną widoczność.
Produkty: Kurtki i spodnie przeciwdeszczowe oraz ogrodniczki przeciwdeszczowe. Wszystkie produkty posiadają certyfikat EN 471.
Szczególnie używane przez: Osoby pracujące na zewnątrz, które muszą nosić ubrania fluorescencyjne z certyfikacją EN 471.

Czytaj więcej

MASCOT® SAFE CLASSIC - logo

Podstawowa odzież fluorescencyjna w jednej tonacji kolorystycznej. Doskonały dodatek do pozostałych serii produktów MASCOT. Klasyczny i prosty krój oraz dopasowanie.
Produkty: Solidna, kolorowa odzież z dużym wyborem górnych części garderoby. Wszystkie produkty posiadają certyfikat EN 471.
Szczególnie używane przez: Wykonawców robót oraz firmy z sektora publicznego jako dodatek do innych serii produktów.

Czytaj więcej

MASCOT® SAFE IMAGE - logo

Fluorescencyjne ubrania w kolorze pomarańczowym lub żółtym z granatowymi dodatkami umieszczonymi tam, gdzie ubrania są najbardziej narażone na zabrudzenia.
Produkty: Ubrania robocze i kurtki zimowe w dwóch tonacjach kolorystycznych. Wszystkie produkty posiadają certyfikat EN 471.
Szczególnie używane przez: Wykonawcy robót pracujący w systemie całodobowym oraz osoby, które muszą co jakiś czas nosić ubrania fluorescencyjne.

Czytaj więcej

MASCOT® SAFE YOUNG - logo

Fluorescencyjna czerwona odzież ze wstawkami kontrastującymi w kolorze ciemnego antracytu, która spełnia najwyższe wymagania dotyczące bezpieczeństwa. Ubrania charakteryzują się najwyższej klasy krojem, ułożonymi nieco pod kątem elementami odblaskowymi oraz doskonałym dopasowaniem. Wszystko to sprawi, że poczujesz, jakby te ubrania skrojono specjalnie dla Ciebie.
Produkty: Pełen katalog produktów na sezon letni i zimowy. Wszystkie ubrania posiadają certyfikat EN 471, większość produktów wyposażono w Teflon®, który zapobiega wnikaniu brudu w materiał i zapewnia dłuższy okres widoczności.
Szczególnie używane przez: Wykonawców robót oraz pracowników film budowlanych i publicznych. Osoby, które muszą nosić ubrania fluorescencyjne przez cały czas.

Czytaj więcej

Obuwie

Firma MASCOT oferuje obuwie ochronne zapewniające maksymalny poziom bezpieczeństwa, jak również szereg modeli butów bez funkcji ochronnych. Wszystkie modele obuwia ochronnego są opatrzone certyfikatem zgodności z normą EN ISO 20345 i wyposażone między innymi w podnoski oraz w antyprzebiciowe i antypoślizgowe podeszwy. Zapoznaj się z właściwościami poszczególnych kolekcji i znajdź obuwie najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom.

MASCOT® FOOTWEAR CARBON - Obuwie ochronne
MASCOT® FOOTWEAR CARBON - logo

Kolekcja CARBON zawiera obuwie ochronne z innowacyjnymi i elastycznymi podeszwami EVA XL EXTRALIGHT® zapewniającymi niską wagę obuwia, pełen komfort chodzenia i zwiększoną amortyzację. Podeszwa amortyzująca zmniejsza uczucie zmęczonych nóg po długim dniu pracy. Obuwie z kolekcji MASCOT® FOOTWEAR CARBON wyposażone jest w podnoski z włókna węglowego. Jest to bardzo mocny materiał, który sprawia, że podnoski są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na uderzenia oraz nacisk. Wraz z niezwykle elastyczną ochroną antyprzebiciową MASCOLAYER® obuwie z serii CARBON zapewnia wygodę i bezpieczeństwo stóp przez cały dzień.

Czytaj więcej

MASCOT® FOOTWEAR MOVE - logo

W skład kolekcji MOVE wchodzą półbuty i wysokie buty ochronne wyróżniające się bardzo niską wagą – już od 440 g. Obuwie MOVE charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, który bardziej kojarzy się z butami sportowymi niż z ciężkimi, tradycyjnymi butami ochronnymi. Wszystkie modele z kolekcji MASCOT® FOOTWEAR MOVE są wyposażone w wyjątkową środkową podeszwę z innowacyjnego materiału Phylon, dzięki któremu są przyjemne w noszeniu i elastyczne. Obuwia ochronnego MOVE aż nie chce się zdejmować!

Czytaj więcej

MASCOT® FOOTWEAR ENERGY - logo

Obuwie ochronne z kolekcji MASCOT® FOOTWEAR ENERGY zapewnia wyjątkową swobodę i komfort zarówno dla twoich pleców jak i stóp, za pomocą skutecznie absorbującej wstrząsy podeszwy z materiału ETPU. Materiał zastosowany w podeszwie skutecznie pochłania wstrząsy związane z wchodzeniem na twarde powierzchnie, dzięki czemu nacisk nie obciąża nóg ani pleców. MASCOT® FOOTWEAR ENERGY to optymalny komfort dla Twoich stóp. Wszystkie materiały w przedniej części stopy są niezwykle elastyczne, dzięki czemu buty dostosowują się i wspomagają wszelkie ruchy. Niska masa jest utrzymywana przez niezawierające metalu lekkie materiały, takie jak kompozytowe noski i tekstylna ochrona antyprzebiciowa, dzięki czemu obuwie jest całkowicie wolne od metalu.

Czytaj więcej

MASCOT® FOOTWEAR FLEX - logo

Seria FLEX jest swobodą dla Twoich stóp. Swobodą podczas poruszania się przez wiele godzin bez odczuwania zmęczenia stóp. Stopa jest wspierana oraz stabilizowana w tylnej części buta, podczas gdy przednia części stopy posiada dużo wolnego miejsca i może swobodnie się poruszać. Obuwie jest ponadto wyposażone we wkładkę optymalnie wspierającą sklepienie, dzięki której zmniejsza się tendencja do powstawania płaskostopia. Stąpanie w obuwiu z serii FLEX odczuwa się jako miękkie i komfortowe. Podeszwa doskonale absorbuje wstrząsy, a przednia część obuwia wygina się bardzo elastycznie razem ze stopą. Jednocześnie otrzymasz buty, które są lekkie.

Czytaj więcej

MASCOT® FOOTWEAR FIT - logo

Kolekcja FIT charakteryzuje się wygodnym fasonem. Buty wspierają stopę i bezpiecznie obejmują jej tylną część. Jednocześnie przód butów jest na tyle obszerny, aby zapewnić przedniej części stopy i palcom swobodę poruszania się.

Czytaj więcej

MASCOT® FOOTWEAR CLEAR - logo

Obuwie z kolekcji MASCOT® FOOTWEAR CLEAR można prać w temperaturze 40 °C, co zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii i zapewnia wysoki poziom higieny. Nadaje się ono również do prania przemysłowego, gdyż umożliwia stosowanie chipów HF. Buty z tej kolekcji mają podeszwy o najwyższej klasie antypoślizgowości SRC. Gwarantują także niezrównany komfort, ponieważ wyściółka z mikrofibry jest wentylująca i oddychająca. Dzięki tym właściwościom użytkownik czuje się w nich przyjemnie i świeżo przez cały dzień pracy.

Czytaj więcej

MASCOT® FOOTWEAR COVER - logo

Kolekcja COVER to wytrzymałe i odporne wysokie buty, które charakteryzują się najwyższą antypoślizgowością. Wszystkie produkty z tej serii mają podeszwy o udowodnionych właściwościach hamujących poślizg zarówno na powierzchniach śliskich, jak i pochyłych. Obuwie MASCOT® FOOTWEAR COVER jest wodoszczelne. Ponadto nadaje się do użytkowania w obszarach, w których ważny jest wysoki poziom higieny, ponieważ łatwo usunąć z niego zanieczyszczenia, również mikrobiologiczne.

Czytaj więcej

MASCOT® FOOTWEAR INDUSTRY - logo

Kolekcja INDUSTRY to mocne i trwałe obuwie do pracy na zewnątrz. Buty były projektowane z myślą o zapewnieniu odporności na ścieranie w kontakcie z twardymi powierzchniami, o co nietrudno przy pracy na posadzkach betonowych, w kanałach kanalizacyjnych i podobnych środowiskach. Produkty przeznaczone są do prac w trudniejszych warunkach. Dlatego podeszwy są wykonane z mocnego PU lub gumy i wytrzymują kontakt z powierzchniami o temperaturze do 300 °C. Mocne wzmocnienie części z palcami (ProNose) dodatkowo zwiększa wytrzymałość butów podczas pracy w pozycji klęczącej. Podeszwy mają ponadto specjalne właściwości przeciwpoślizgowe, a ich wzór jest tak zaprojektowany, że brud i ziemia wypadają z jego załamań podczas zginania buta przy chodzeniu.

Czytaj więcej

MASCOT® FOOTWEAR CLASSIC - logo

Obok wszystkich niezbędnych elementów bezpieczeństwa obuwie z kolekcji CLASSIC odznacza się bardzo wygodnym fasonem. Ponadto w skład kolekcji wchodzą modele dla osób wolących buty nieco szersze, niż przeciętnie. Ponadto buty stabilizują stopy na nierównym podłożu za pomocą niewielkiej usztywniającej wkładki w tylnej części podeszwy. Dlatego właśnie modele CLASSIC doskonale nadają się do wielu typów robót i wielu stanowisk w branżach lekkiego budownictwa i rzemiosła, gdzie pracuje się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.

Czytaj więcej

MASCOT® FOOTWEAR CASUAL- logo

MASCOT® FOOTWEAR CASUAL to kolekcja dla osób, które potrzebują klasycznego i stylowego obuwia o charakterze sportowym – bez elementów ochronnych, takich jak podnoski czy podeszwa antyprzebiciowa. Modele CASUAL wyróżniają się elastycznością i niską wagą. Wyprodukowane są z zapewniających wygodę, miękkich i amortyzujących materiałów. Kolekcja powstała z myślą o użytkownikach, których codzienna praca wymaga noszenia komfortowych butów o estetycznym wyglądzie, natomiast nie wiąże się z koniecznością stosowania obuwia ochronnego.

Czytaj więcej

MASCOT® FOOTWEAR ACCESSORIES - logo

Pielęgnacja i ochrona obuwia za pomocą odpowiednich produktów do pielęgnacji wydłuża jego żywotność.

Czytaj więcej