Kolekcji

  Asortyment produktów firmy MASCOT został podzielony na kolekcje, które obejmują różne profile, dostosowane do różnych typów użytkowników. Zapoznaj się z profilami kolekcji i wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twojego stylu i profesji. Możesz zindywidualizować swój wygląd, łącząc produkty z zupełnie różnych kolekcji.

  Odzież robocza

  Firma MASCOT oferuje funkcjonalną i bogatą w detale odzież roboczą dla wielu branż. W asortymencie dostępne są ubrania na każdą pogodę i na różne sytuacje w pracy. Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się naszej urozmaiconej ofercie!

  MASCOT CUSTOMIZED-logo

  MASCOT® CUSTOMIZED to jeszcze lżejsze, jeszcze mocniejsze i jeszcze bardziej elastyczne produkty. Duża ilość produktów i ich rodzajów sprawia, że każdy znajdzie dla siebie wygodny zestaw, który będzie mu odpowiadał. Bogata paleta barw i połączeń kolorystycznych pozwala na dopasowanie odzieży do systemu identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa lub indywidualnego stylu i upodobań.

  Czytaj więcej

  MASCOT® ACCELERATE - logo

  Bogaty asortyment odzieży roboczej dla szeregu branż. Kolekcja obejmuje ubrania umożliwiające stworzenie spójnego wizerunku firmy niezależnie od przedmiotu jej działalności. Dostępnych jest wiele kolorów, funkcji i jakości tkanin, co daje olbrzymie możliwości łączenia produktów w zależności od potrzeb. W kolekcji ACCELERATE znajdziesz szeroki wybór spodni w wersji ULTIMATE STRETCH, zapewniających pełną swobodę ruchu – bez żadnych kompromisów w kwestii trwałości. Kolekcja obejmuje także produkty zdatne do prania przemysłowego, jak również ubrania o fasonach damskim i męskim oraz mniejszy asortyment odzieży dziecięcej.

  Czytaj więcej

  MASCOT® ADVANCED - logo

  Wytrzymała odzież robocza dla pracowitych i energicznych fachowców. Dzięki konsekwentnemu stosowaniu wysokiej jakości elastycznej tkaniny, swoboda poruszania się i wygoda oferowane przez nasze produkty są na najwyższym poziomie. Wchodzące w skład kolekcji MASCOT® ADVANCED spodnie robocze mają szereg funkcji i mnóstwo miejsca na narzędzia. Kolekcja obejmuje także górne części odzieży na wszystkie pory roku – od warstwy spodniej do wierzchniej. Odzież robocza MASCOT® ADVANCED wyróżnia się wytrzymałością i trwałością.

  Czytaj więcej

  MASCOT® UNIQUE - logo

  Dwubarwna odzież idealna do tworzenia firmowego wizerunku przedsiębiorstw różnych branż. Kolekcja MASCOT® UNIQUE obejmuje górne części ubioru od T-shirtów aż po kurtki zimowe, a także spodnie. Do wyboru jest szereg typów tkanin – zarówno lekkich, jak i wyjątkowo trwałych oraz odpornych na intensywne użytkowanie. Niezależnie od wykonywanych obowiązków, produkty dla siebie znajdą tu pracownicy wszystkich gałęzi rzemiosła i przemysłu. Odzież z kolekcji można z powodzeniem łączyć z ubraniami z pozostałego asortymentu MASCOT.

  Czytaj więcej

  MASCOT® HARDWEAR - logo

  Ubrania robocze z kieszeniami i praktycznymi detalami dla prawdziwego rzemieślnika. MASCOT® HARDWEAR to wytrzymała odzież dla wszystkich grup zawodowych sektora budowlanego. Kolekcja obejmuje górne części ubioru i spodnie robocze o wszystkich funkcjach niezbędnych na budowie oraz w warsztacie. Dostępne są także szorty i kurtki zimowe, a zatem można łatwo skompletować zestaw na każdą porę roku.

  Czytaj więcej

  MASCOT® CROSSOVER - logo

  T-shirty, bluzy, koszulki polo i bielizna funkcjonalna – podstawowe artykuły, które z powodzeniem można łączyć z całym asortymentem MASCOT. Kolekcja MASCOT® CROSSOVER to szeroka paleta jakościowych produktów gwarantujących pracownikom wygodę i zapewniających jednolity wizerunek. Odzież jest odpowiednia dla wszystkich grup zawodowych i dostępna w szeregu jakości i kolorów – zależnie od potrzeb.  

  Czytaj więcej

  Food and Care logo

  Obszerna kolekcja odzieży roboczej przeznaczonej zwłaszcza dla pracowników przemysłu spożywczego oraz innych branż, w których istotne znaczenie ma wysoki poziom higieny, a także możliwość prania przemysłowego. Kompletny asortyment górnych i dolnych części odzieży oraz akcesoriów pozwala zaspokoić wszelkie potrzeby i wymagania osób zatrudnionych w zakładach produkcji i przetwórstwa żywności, jak również w przedsiębiorstwach o podobnym charakterze.  

  Czytaj więcej

  MASCOT® LIGHT - logo

  Jedna z najlżejszych kompletnych kolekcji w ofercie MASCOT. Pomimo niskiej wagi projekty charakteryzuje duża odporność na zużycie. W skład kolekcji wchodzi szereg dwubarwnych produktów, które można łączyć na wiele sposobów – także z ubraniami z pozostałego asortymentu. Kolekcja jest zaprojektowana dla przemysłu. Ubrania nadają się do prania przemysłowego.

  Czytaj więcej

  MASCOT® AQUA - logo

  Wodoodporna odzież na deszczową pogodę. Dostępne są dwa rodzaje krojów i kategorii jakościowych. Ubrania z tej kolekcji można szybko nałożyć na ubranie robocze.

  Czytaj więcej

  MASCOT® INDUSTRY - logo

  Wysokiej jakości odzież robocza zapewniająca ochronę i nadająca się do prania przemysłowego. Kolekcja MASCOT® INDUSTRY gwarantuje jednolity wygląd pracowników niezależnie od ich stanowiska w firmie. Ubiory są wykonane z różnych typów tkanin i zachowują fason, kolor oraz jakość mimo wielokrotnego poddawania przemysłowemu praniu. To klasyczna, wytrzymała odzież robocza, która stanowi odpowiedź na różne potrzeby przemysłu.

  Czytaj więcej

  MASCOT® IMAGE - logo

  Szeroki asortyment tradycyjnej, dwubarwnej odzieży roboczej o klasycznym splocie skośnym. Duży wybór produktów o wielu możliwościach łączenia.

  Czytaj więcej

  MASCOT® ORIGINALS - logo

  Szeroka gama oryginalnej odzieży roboczej. Wiele z tych produktów już od dziesięcioleci udowadnia swoją wartość i nie traci na popularności. W kolekcji znaleźć można wszystko w dziedzinie tradycyjnej odzieży roboczej i zimowej.

  Czytaj więcej

  MASCOT® FRONTLINE - logo

  Lekka, elegancka i reprezentacyjna odzież służbowa dla mężczyzn i kobiet zatrudnionych w sektorze usługowym, w biurach, w zawodach technicznych oraz w logistyce. Zaprojektowana ze szczególnym uwzględnieniem swobody ruchu, trwałości i profesjonalnego wyglądu.

  Czytaj więcej

  MASCOT® YOUNG - logo

  Odzież robocza w jednolitym kolorze z kontrastującymi pomarańczowymi szwami.

  Czytaj więcej

  MASCOT® COMPLETE - logo

  Akcesoria do Twojej odzieży roboczej. Kolekcja MASCOT® COMPLETE zawiera wszystkie przydatne dodatki. Znajdziesz w niej m.in. ochronne wkładki na kolana, skarpety, paski, czapeczki z daszkiem oraz czapki.

  Czytaj więcej

  Odzież ochronna

  Firma MASCOT posiada największy w branży asortyment odzieży ostrzegawczej. Dokonaliśmy podziału naszych produktów po to, abyś mógł łatwiej je przeglądać. Wszystke produkty fluorescencyjne posiadają certyfikat EN ISO 20471.

  MASCOT® MULTISAFE - logo

  Produkty zwykłe i o intensywnej widzialności, świetnie łączące w sobie bezpieczeństwo, funkcjonalność i wygodę. Materiał jest antystatyczny, odporny na kwasy i przeciwpalny. Odzież zapewnia wszechstronną ochronę – w razie potrzeby także przy okazjonalnym wykorzystaniu sprzętu spawalniczego i łuków elektrycznych.
  Produkty: Zarówno produkty o podwyższonej widoczności, jak i zwykłe, charakteryzują się najwyższą jakością i mają najważniejsze certyfikaty. Asortyment obejmuje bieliznę, produkty podstawowe, ubrania na zimę oraz odzież ochronną.
  Szczególnie używane przez: Przedsiębiorstwa przemysłowe i dostawcy energii, np. w branży paliwowej, gazowej czy wiatrowej. Elektrycy i osoby pracujące okazjonalnie z żarem i kwasami.

  Czytaj więcej

  MASCOT® ACCELERATE SAFE - logo

  Kolekcja obejmuje odzież o intensywnej widzialności dla każdego, kto musi być dobrze widoczny, a przy tym docenia liczne praktyczne detale oraz swobodę ruchu. Znaleźć w niej można produkty w wielu rozmiarach, rodzajach tkanin i połączeniach kolorystycznych. Kolekcja zawiera duży wybór produktów hi-vis w wersji ULTIMATE STRETCH, zapewniających swobodę ruchu przy każdym rodzaju pracy. Odblaskowe ubrania MASCOT® ACCELERATE SAFE wyróżniają się nowoczesnym, sportowym wyglądem, a przy tym gwarantują trwałość, bezpieczeństwo i widzialność.

  Czytaj więcej

  MASCOT® SAFE SUPREME - logo

  Bogaty asortyment i wyjątkowa trwałość. MASCOT® SAFE SUPREME to certyfikowana odzież ochronna o intensywnej widzialności do wszystkich zadań, w trakcie których pracownik musi być dobrze widoczny. Kolekcja obejmuje szereg produktów od T-shirtów po kurtki zimowe, dzięki czemu zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i funkcjonalności przez cały rok – niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy. Ubrania można łączyć z produktami z pozostałych kolekcji MASCOT® SAFE, zachowując przy tym certyfikowane bezpieczeństwo.

  Czytaj więcej

  MASCOT® SAFE LIGHT - logo

  Funkcjonalna, dwubarwna fluorescencyjna odzież robocza spełniająca wymogi bezpieczeństwa dla ubiorów o intensywnej widzialności. Produkty MASCOT® SAFE LIGHT pozostają widoczne przez całą dobę i są odpowiednie dla wszystkich branż, w których jest to konieczne. Kolekcja obejmuje szereg trwałych i odpornych na zużycie produktów, z których można tworzyć kompletne zestawy, ubierając się od stóp do głów i od spodu po wierzch. Znaleźć wśród nich można m.in. spodnie, ogrodniczki, T-shirty i kurtki.

  Czytaj więcej

  MASCOT® SAFE COMPETE - logo

  Ubrania fluorescencyjne w kolorze pomarańczowym i żółtym z czterema opcjami kontrastów kolorystycznych.

  Czytaj więcej

  MASCOT® SAFE ARCTIC - logo

  Zimowa odzież fluorescencyjna w jednej tonacji kolorystycznej. Ubrania zaprojektowane z myślą o zabezpieczeniu przed zimnem i jednocześnie zachowywaniu widoczności. Klasyczny i prosty krój oraz dopasowanie.

  Czytaj więcej

  MASCOT® SAFE AQUA - logo

  Przeciwdeszczowa, wodoodporna odzież fluorescencyjna w jednej tonacji kolorystycznej. Ubrania z tej serii można błyskawicznie założyć na inną odzież roboczą, zachowując pełną widoczność.

  Czytaj więcej

  MASCOT® SAFE CLASSIC - logo

  Podstawowa odzież fluorescencyjna w jednej tonacji kolorystycznej. Doskonały dodatek do pozostałych serii produktów MASCOT. Klasyczny i prosty krój oraz dopasowanie.

  Czytaj więcej

  MASCOT® SAFE IMAGE - logo

  Fluorescencyjne ubrania w kolorze pomarańczowym lub żółtym z granatowymi dodatkami umieszczonymi tam, gdzie ubrania są najbardziej narażone na zabrudzenia.

  Czytaj więcej

  MASCOT® SAFE YOUNG - logo

  Fluorescencyjna czerwona odzież ze wstawkami kontrastującymi w kolorze ciemnego antracytu, która spełnia najwyższe wymagania dotyczące bezpieczeństwa.

  Czytaj więcej

  Obuwie

  Firma MASCOT oferuje obuwie ochronne zapewniające maksymalny poziom bezpieczeństwa, jak również szereg modeli butów bez funkcji ochronnych. Wszystkie modele obuwia ochronnego są opatrzone certyfikatem zgodności z normą EN ISO 20345 i wyposażone między innymi w podnoski oraz w antyprzebiciowe i antypoślizgowe podeszwy. Zapoznaj się z właściwościami poszczególnych kolekcji i znajdź obuwie najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom.

  Logo Customized Footewear

  MASCOT® CUSTOMIZED FOOTWEAR to obuwie ochronne dla nowoczesnego rzemieślnika, wymagającego wysokiego poziomu komfortu przez cały dzień w pracy. Przemyślane połączenie warstw podeszew daje efekt optymalnej amortyzacji i zapewnia niezrównaną wygodę – bez żadnych kompromisów w kwestii stabilności czy odporności na poślizg. Jeśli szukasz wysokiej jakości obuwia ochronnego o nowoczesnym wyglądzie, w naszym asortymencie znajdziesz modele Tested to Work.

  Czytaj więcej

  MASCOT® FOOTWEAR CARBON - logo
  MASCOT® FOOTWEAR CARBON to obuwie dla pracowników dbających o jakość. Dzięki swojej niewielkiej wadze, elastycznym, amortyzującym podeszwom i podnoskom z włókna węglowego, buty te gwarantują komfort dzień po dniu.

  Czytaj więcej

  MASCOT® FOOTWEAR MOVE - logo

  W skład kolekcji MOVE wchodzą półbuty i wysokie buty ochronne wyróżniające się bardzo niską wagą – już od 440 g. Obuwie MOVE charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, który bardziej kojarzy się z butami sportowymi niż z ciężkimi, tradycyjnymi butami ochronnymi. Wszystkie modele z kolekcji MASCOT® FOOTWEAR MOVE są wyposażone w wyjątkową środkową podeszwę z innowacyjnego materiału Phylon, dzięki któremu są przyjemne w noszeniu i elastyczne. Obuwia ochronnego MOVE aż nie chce się zdejmować!

  Czytaj więcej

  MASCOT® FOOTWEAR ENERGY - logo

  Obuwie ochronne z kolekcji MASCOT® FOOTWEAR ENERGY zapewnia wyjątkową swobodę i komfort zarówno dla twoich pleców jak i stóp, za pomocą skutecznie absorbującej wstrząsy podeszwy z materiału ETPU. Materiał zastosowany w podeszwie skutecznie pochłania wstrząsy związane z wchodzeniem na twarde powierzchnie, dzięki czemu nacisk nie obciąża nóg ani pleców. MASCOT® FOOTWEAR ENERGY to optymalny komfort dla Twoich stóp. Wszystkie materiały w przedniej części stopy są niezwykle elastyczne, dzięki czemu buty dostosowują się i wspomagają wszelkie ruchy. Niska masa jest utrzymywana przez niezawierające metalu lekkie materiały, takie jak kompozytowe noski i tekstylna ochrona antyprzebiciowa, dzięki czemu obuwie jest całkowicie wolne od metalu.

  Czytaj więcej

  MASCOT® FOOTWEAR FLEX - logo

  Seria FLEX jest swobodą dla Twoich stóp. Swobodą podczas poruszania się przez wiele godzin bez odczuwania zmęczenia stóp. Stopa jest wspierana oraz stabilizowana w tylnej części buta, podczas gdy przednia części stopy posiada dużo wolnego miejsca i może swobodnie się poruszać. Obuwie jest ponadto wyposażone we wkładkę optymalnie wspierającą sklepienie, dzięki której zmniejsza się tendencja do powstawania płaskostopia. Stąpanie w obuwiu z serii FLEX odczuwa się jako miękkie i komfortowe. Podeszwa doskonale absorbuje wstrząsy, a przednia część obuwia wygina się bardzo elastycznie razem ze stopą. Jednocześnie otrzymasz buty, które są lekkie.

  Czytaj więcej

  MASCOT® FOOTWEAR FIT - logo

  Kolekcja FIT charakteryzuje się wygodnym fasonem. Buty wspierają stopę i bezpiecznie obejmują jej tylną część. Jednocześnie przód butów jest na tyle obszerny, aby zapewnić przedniej części stopy i palcom swobodę poruszania się.

  Czytaj więcej

  MASCOT® FOOTWEAR CLEAR - logo

  Obuwie z kolekcji MASCOT® FOOTWEAR CLEAR można prać w temperaturze 40 °C, co zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii i zapewnia wysoki poziom higieny. Nadaje się ono również do prania przemysłowego, gdyż umożliwia stosowanie chipów HF. Buty z tej kolekcji mają podeszwy o najwyższej klasie antypoślizgowości SRC. Gwarantują także niezrównany komfort, ponieważ wyściółka z mikrofibry jest wentylująca i oddychająca. Dzięki tym właściwościom użytkownik czuje się w nich przyjemnie i świeżo przez cały dzień pracy.

  Czytaj więcej

  MASCOT® FOOTWEAR COVER - logo

  Kolekcja COVER to wytrzymałe i odporne wysokie buty, które charakteryzują się najwyższą antypoślizgowością. Wszystkie produkty z tej serii mają podeszwy o udowodnionych właściwościach hamujących poślizg zarówno na powierzchniach śliskich, jak i pochyłych. Obuwie MASCOT® FOOTWEAR COVER jest wodoszczelne. Ponadto nadaje się do użytkowania w obszarach, w których ważny jest wysoki poziom higieny, ponieważ łatwo usunąć z niego zanieczyszczenia, również mikrobiologiczne.

  Czytaj więcej

  MASCOT® FOOTWEAR INDUSTRY - logo

  Kolekcja INDUSTRY to mocne i trwałe obuwie do pracy na zewnątrz. Buty były projektowane z myślą o zapewnieniu odporności na ścieranie w kontakcie z twardymi powierzchniami, o co nietrudno przy pracy na posadzkach betonowych, w kanałach kanalizacyjnych i podobnych środowiskach. Produkty przeznaczone są do prac w trudniejszych warunkach. Dlatego podeszwy są wykonane z mocnego PU lub gumy i wytrzymują kontakt z powierzchniami o temperaturze do 300 °C. Mocne wzmocnienie części z palcami (ProNose) dodatkowo zwiększa wytrzymałość butów podczas pracy w pozycji klęczącej. Podeszwy mają ponadto specjalne właściwości przeciwpoślizgowe, a ich wzór jest tak zaprojektowany, że brud i ziemia wypadają z jego załamań podczas zginania buta przy chodzeniu.

  Czytaj więcej

  MASCOT® FOOTWEAR CLASSIC - logo
  MASCOT® FOOTWEAR CLASSIC to wygodne obuwie ochronne zapewniające dobrą amortyzację wstrząsów. Buty z tej kolekcji są odpowiednie do wielu typów zadań i dla różnych grup zawodowych działających w sektorach lekkiego budownictwa oraz rzemiosła, gdzie prace wykonuje się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

  Czytaj więcej

  MASCOT® FOOTWEAR CASUAL- logo

  MASCOT® FOOTWEAR CASUAL to kolekcja dla osób, które potrzebują klasycznego i stylowego obuwia o charakterze sportowym – bez elementów ochronnych, takich jak podnoski czy podeszwa antyprzebiciowa. Modele CASUAL wyróżniają się elastycznością i niską wagą. Wyprodukowane są z zapewniających wygodę, miękkich i amortyzujących materiałów. Kolekcja powstała z myślą o użytkownikach, których codzienna praca wymaga noszenia komfortowych butów o estetycznym wyglądzie, natomiast nie wiąże się z koniecznością stosowania obuwia ochronnego.

  Czytaj więcej

  MASCOT® FOOTWEAR ACCESSORIES - logo

  Pielęgnacja i ochrona obuwia za pomocą odpowiednich produktów do pielęgnacji wydłuża jego żywotność.

  Czytaj więcej