MASCOT nawiązuje współpracę z zespołem Alfa Romeo F1 Team Stake

  Samochód wyścigowy Alfa Romeo F1 Team Stake TESTED TO WORK Sponsorship
  Tue, 07 Feb 2023

  Z dumą pragniemy ogłosić, że możemy odtąd zwać się oficjalnym partnerem zespołu Formuły 1 Alfa Romeo F1 Team Stake.

   

  Już od ponad pięćdziesięciu lat Formuła 1 odgrywa pionierską rolę w rozwoju sportów motorowych. Nie bez przyczyny jest nazywana ich królową, a najlepsi inżynierowie, mechanicy i kierowcy świata codziennie łączą siły, by poprawiać wyniki o ułamki sekund, które przyniosą upragnione punkty w rywalizacji.

   

  TESTED TO WORK

  MASCOT od lat angażuje się we współpracę z sektorem sportów motorowych. Robimy to między innymi dlatego, że wiąże nas dużo wspólnych wartości i podejście do wielu spraw, na przykład ciągłe, naturalne poszukiwanie możliwości ulepszeń i ambicja, by zawsze być prymusem w swojej klasie.

   

  Ponadto identyfikujemy się z koncepcją – którą w MASCOT nazywamy „Tested to Work” – dokładnego testowania i badania produktów oraz rozwiązań. Ma to na celu zarówno uzyskanie najlepszych efektów końcowych, jak i możliwie najbardziej oszczędne gospodarowanie zasobami. Właśnie w taki sposób działamy w MASCOT. Dążymy do perfekcji i nie uznajemy kompromisów w żadnej dziedzinie naszej aktywności. Identyczną zasadą kieruje się Alfa Romeo F1 Team Stake!

   

  Michael Grosbøl, dyrektor zarządzający MASCOT, tak opowiada o partnerstwie z zespołem Alfa Romeo:

   

  „Biorąc pod uwagę nasze wieloletnie zaangażowanie w sporty motorowe, jesteśmy oczywiście dumni z tego, że możemy ogłosić, iż współpracujemy z zespołem Formuły 1. Formuła 1 w dużym stopniu napędza rozwój nie tylko sportu motorowego, ale de facto całej branży motoryzacyjnej. Dzisiejsze innowacje dotyczące m.in. silników, w tym zużycia paliwa oraz aerodynamiki pojazdów wyścigowych, przekładają się na to, jakie samochody już niedługo będą jeździć po naszych drogach.” 

   

  W Alfa Romeo F1 Team Stake również panuje zadowolenie z nawiązania współpracy. Alessandro Alunni Bravi, dyrektor zarządzający Sauber Group, mówi:


  „Z satysfakcją witamy MASCOT w zespole Alfa Romeo F1 Team Stake i cieszymy się na współpracę z przedsiębiorstwem, które stawia bezkompromisową jakość i bezpieczeństwo w centrum uwagi. Podobnie jak my, MASCOT czuje się w obowiązku, by wciąż optymalizować swoje procesy rozwojowe i produkcyjne, a także spełniać najwyższe standardy w zakresie zrównoważonego rozwoju. Szeroki wybór produktów i rzetelność firmy to kolejna mocna strona jej oferty i jeden z najważniejszych czynników, które zadecydowały o stworzeniu partnerstwa.”

   

  Zapomniani bohaterowie

  Oprócz ekspozycji logo MASCOT na samochodach oraz kombinezonach i kaskach kierowców, umowa z Alfa Romeo F1 Team Stake przewiduje, że pracownicy fabryki Sauber Group w Szwajcarii, gdzie projektowane i wytwarzane są pojazdy dla zespołu, będą korzystać z odzieży roboczej z nowej kolekcji MASCOT® CUSTOMIZED.

   

  „Rywalizacja kierowców na torze to ostatni etap procesu, który nie byłby możliwy bez wysiłku wielu inżynierów i mechaników pracujących w fabryce. Zasługują oni na odzież roboczą najwyższej klasy – i otrzymują ją w postaci produktów z kolekcji MASCOT® CUSTOMIZED, które są lżejsze, trwalsze i jeszcze bardziej elastyczne niż wszystko, co widziano wcześniej” – stwierdza Michael Grosbøl.

  Samochód wyścigowy TESTED TO WORK Alfa Romeo F1 Team Stake

  race car drivers Alfa Romeo F1 Team Stake