Obuwie robocze

Produkty ()

Obuwie ochronne to nie są zwykłe buty. Ich stosowanie jest konieczne, aby zabezpieczyć pracowników przed potencjalnymi wypadkami w miejscu pracy. Obuwie to musi też być w stanie radzić sobie z ekstremalnymi warunkami, nie tracąc przy tym nic z wygody. W ofercie firmy MASCOT znajdziesz bogaty wybór półbutów, butów wysokich i sandałów ochronnych spełniających właśnie te wymagania.

W naszym asortymencie znajdziesz produkty o różnych funkcjach i detalach. MASCOT oferuje obuwie w ramach różnych kolekcji przeznaczonych dla poszczególnych branż. Wszystkie produkty są opatrzone certyfikatem zgodności z normą EN ISO 20345 dotyczącą obuwia ochronnego. Certyfikat ten gwarantuje, że produkty spełniają najwyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa butów roboczych. W ofercie firmy MASCOT znaleźć można obuwie ochronne klasy bezpieczeństwa S3 i S1P. Modele obu klas posiadają podnoski i podeszwy antyprzebiciowe.

Nowatorskie rozwiązania

Projektanci MASCOT doskonale wiedzą, jak ważne jest śledzenie trendów i utrzymywanie się w czołówce innowacyjności. Za przykład może tu posłużyć obuwie ochronne z systemem zapinania Boa®. Wynalazek ten zastępuje sznurowadła pokrętłem, które umożliwia zapięcie buta prostym ruchem jednej dłoni. Osoby, które preferują bardziej tradycyjne rozwiązania, mogą też oczywiście znaleźć obuwie ochronne ze zwykłymi sznurowadłami.

Cały asortyment obuwia ochronnego marki MASCOT wykonany jest z najnowszych i najbardziej awangardowych materiałów, zapewniających użytkownikom jak najlepsze warunki pracy. Dolna część podeszwy pełni różne funkcje w zależności od środowiska, w którym porusza się pracownik. Produkty są dostępne zarówno z ochroną antyprzebiciową, z powierzchnią odporną na oleje i benzynę, jak i z podeszwami antypoślizgowymi. Asortyment jest bardzo bogaty, z łatwością można więc w nim znaleźć parę butów odpowiadających indywidualnym życzeniom i potrzebom użytkownika.