Obuwie robocze

    Obuwie ochronne to nie są zwykłe buty. Ich stosowanie jest konieczne, aby zabezpieczyć pracowników przed potencjalnymi wypadkami w miejscu pracy. Obuwie to musi też być w stanie radzić sobie z ekstremalnymi warunkami, nie tracąc przy tym nic z wygody. W ofercie firmy MASCOT znajdziesz bogaty wybór półbutów, butów wysokich i sandałów ochronnych spełniających właśnie te wymagania.

    W naszym asortymencie znajdziesz produkty o różnych funkcjach i detalach. MASCOT oferuje obuwie w ramach różnych kolekcji przeznaczonych dla poszczególnych branż. Wszystkie produkty są opatrzone certyfikatem zgodności z normą EN ISO 20345 dotyczącą obuwia ochronnego. Certyfikat ten gwarantuje, że produkty spełniają najwyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa butów roboczych. W ofercie firmy MASCOT znaleźć można obuwie ochronne klasy bezpieczeństwa S3 i S1P. Modele obu klas posiadają podnoski i podeszwy antyprzebiciowe.

    Innowacyjne rozwiązania

    W MASCOT podążamy za najnowszymi tendencjami i staramy się być w awangardzie innowacyjności. Dlatego nasz asortyment obuwia ochronnego obejmuje na przykład produkty z systemem zapinania BOA® Fit System, w którym tradycyjnie wiązane sznurowadła zostały zastąpione przez pokrętło – obsługiwane jedną ręką i zapewniające optymalne dopasowanie buta. Jeżeli preferujesz klasyczne obuwie robocze, w naszej ofercie znajdziesz też oczywiście wiele modeli ze zwykłymi sznurowadłami.

    Cały asortyment obuwia ochronnego marki MASCOT wykonany jest z najnowszych i najbardziej awangardowych materiałów, zapewniających użytkownikom jak najlepsze warunki pracy. Dolna część podeszwy pełni różne funkcje w zależności od środowiska, w którym porusza się pracownik. Produkty są dostępne zarówno z ochroną antyprzebiciową, z powierzchnią odporną na oleje i benzynę, jak i z podeszwami antypoślizgowymi. Asortyment jest bardzo bogaty, z łatwością można więc w nim znaleźć parę butów odpowiadających indywidualnym życzeniom i potrzebom użytkownika.