Kamizelki zimowa

    Firma MASCOT ma w ofercie cały szereg ocieplanych kamizelek chroniących pracowników przed zimowym chłodem. Niezależnie od tego, czy szukasz izolującej warstwy środkowej, czy po prostu chcesz założyć kamizelkę na sweter albo bluzę z kapturem, nasze ocieplane kamizelki są na pewno dobrym wyborem. Wszystkie ocieplane kamizelki marki MASCOT są wodoodporne. Na pewno w nich nie zmarzniesz ani nie zamokniesz. Aby zapewnić Ci najwyższy komfort podczas pracy w niskich temperaturach, mamy w ofercie także kilka oddychających i wiatroszczelnych modeli.

    W naszym asortymencie znajdziesz ocieplane kamizelki z różnych typów wygodnych materiałów. Nasze ocieplane kamizelki mają termiczną izolację w postaci różnego rodzaju podszewek, np. futrzanych oraz z materiału CLIMASCOT®. W kolekcji MASCOT® ADVANCED znajdziesz ocieplaną kamizelkę właśnie z podszewką CLIMASCOT®. Model ten doskonale się sprawdza jako izolująca warstwa pośrednia. Obok właściwości izolacyjnych wyróżnia się także niską wagą i eleganckim wyglądem. W naszej ofercie ocieplanych kamizelek dostępne są też wersje, w których jako warstwa zewnętrzna zastosowana została tkanina Bearnylon®. Jest to materiał wodoodporny i bardzo wytrzymały. Ma też dobre właściwości izolacyjne, szczególnie w połączeniu z podszewką, np. futrzaną, stosowaną też w wielu innych modelach ocieplanych kamizelek MASCOT.

    Ocieplane kamizelki marki MASCOT wyposażone są w wiele detali i posiadają liczne funkcje. Wiele z tych ocieplanych kamizelek zimowych ma po bokach wszyty strecz, dzięki któremu ubranie jest elastyczne i zapewnia pracownikowi dużą swobodę poruszania się. Można też u nas znaleźć modele ze ściągaczami w rękawach i dołem regulowanym na zatrzaski. Dzięki takiemu rozwiązaniu kamizelki mogą ściśle przylegać do ciała i utrzymywać użytkownika w cieple. Aby zapewnić sobie jeszcze skuteczniejszą ochronę przed zimnem, warto wybrać ocieplane kamizelki MASCOT z przedłużonymi plecami i wysokim kołnierzem. Przypominamy też, że nasze kamizelki są wyposażone we wszystkie przydatne w pracy praktyczne kieszenie oraz półokrągłe zaczepy na klucze lub identyfikatory.

    Osoby, które szukają u nas ocieplanych kamizelek w wersjach fluorescencyjnych, również się nie zawiodą. Mamy w asortymencie modele zatwierdzone pod kątem zgodności z normą EN ISO 20471, z powierzchnią powlekaną zwiększającym widzialność i odporność na zabrudzenia tworzywem Teflon®. Naszyte na kamizelki elementy odblaskowe jeszcze bardziej zwiększają widzialność użytkownika dla otoczenia.