Kurtki dziecięce

    MASCOT oferuje asortyment funkcjonalnych kurtek dla dzieci. Cechą wspólną wszystkich kurtek dla dzieci MASCOT jest ich najlepsza jakość i najwyższy komfort. To doskonały wybór dla aktywnych maluchów bawiących się na dworze w każdej pogodzie. Na jesienne deszczowe dni można wybrać np. kurtkę z wodoodpornym wykończeniem, a gdy wieje silny wiatr – lekką kurtkę membranową, która nie pozwoli mu wniknąć do środka. Wybierz preferowany model spośród kurtek dla dzieci MASCOT i ciesz się wysoką jakością.

    Utrzymuj ciepło dzięki CLIMASCOT®

    Jeżeli szukasz idealnej kurtki zimowej dla swojej pociechy, znakomitą opcją będzie kurtka dla dzieci ocieplona podszewką CLIMASCOT®. Firma MASCOT opracowała szereg technologii i materiałów mających na celu zapewnienie optymalnych właściwości ubiorów dla dorosłych i dzieci. Warto wymienić na przykład CLIMASCOT® – oddychającą, lekką tkaninę, która doskonale izoluje, a przez to zapewnia ciepło.

    Być jak mama i tata

    Dzięki kurtkom dla dzieci MASCOT dziecko może się ubrać tak jak mama i tata. Podobne modele znajdują się w naszym asortymencie dla dorosłych, więc teraz cała rodzina może mieć kurtki od MASCOT. W pasujących do siebie kurtkach MASCOT będziecie gotowi na wspólny podbój placu zabaw, lasu czy ogrodu – niezależnie od pogody!