Bluzy polarowe

    Dobrej jakości, ciepłe bluzy polarowe są niezbędne przy pracy na świeżym powietrzu, na przykład wykonywanej przez rzemieślników. W chłodne dni doskonale sprawdzają się jako okrycie wierzchnie, a gdy jest naprawdę zimno można ich użyć jako warstwy izolacyjnej pod kurtką zimową. Firma MASCOT ma w asortymencie szereg atrakcyjnie wyglądających bluz polarowych.

    Bluzy polarowe marki MASCOT wyróżniają się nowoczesnym fasonem. Oznacza to nie tylko elegancki wygląd, ale również utrzymywanie ciepła blisko ciała. W mankiety wszyte są ściągacze, dzięki czemu rękawy są dobrze dopasowane do obwodu rąk, zapobiegając dostawaniu się wiatru i zimna pod ubranie. Bluzy polarowe MASCOT są wykonane z wysokiej jakości niemechacących się materiałów – wystarczy wybrać model z antypilingiem.

    Osoby, które cenią przemyślane wzornictwo, zdecydowanie powinny zainteresować się nowatorskimi bluzami polarowymi z kolekcji MASCOT® ADVANCED. Zawiera ona nową generację bluz polarowych o przyjemnej, gładkiej powierzchni nieprzyjmującej brudu ani pyłu. Elastyczna tkanina i specjalnie wykrojone rękawy gwarantują fantastyczną swobodę ruchów – przy pracy nic nie uciska ani nie przeszkadza. Ponadto nasze bluzy polarowe wyróżniają się wysokim kołnierzem, który ogrzewa szyję bez konieczności stosowania dodatkowej ochrony.