Ocieplacze na szyję

    Przy szczególnie zimnym wietrze dobry ocieplacz szyi jest po prostu niezbędny. Ocieplacze marki MASCOT służą do ochrony szyi przed zimnem i ogólnym wychłodzeniem w ciągu dnia pracy. Nasze ocieplacze szyi to właściwy wybór, gdy chcesz, aby Twój kark był suchy i ciepły, a przy tym nie chcesz używać szalików, które zawsze mogą o coś zaczepić. Ocieplacze szyi mają w praktyce wiele zastosowań. Przydają się szczególnie w tych miejscach pracy, gdzie jest zimno i gdzie są przeciągi.

    Ocieplacze szyi marki MASCOT wyróżniają się świetnym dopasowaniem i niezrównaną wygodą. Gwiazdą naszego asortymentu jest ocieplacz z gumką umożliwiającą dopasowanie go na poziomie szyi. Można go z łatwością poluzować lub zwęzić w zależności od temperatury na zewnątrz i poziomu aktywności w ciągu dnia. W asortymencie znaleźć można także model z krótkimi ochraniaczami zachodzącymi na klatkę piersiową i na plecy, dodatkowo ogrzewającymi te części ciała.

    Ocieplacze szyi marki MASCOT są dostępne w wersjach z różnych materiałów. MASCOT wykorzystuje własny trójwarstwowy materiał Thermax®, izolujący i odprowadzający wilgoć, skutecznie usuwający pot ze zgrzanego ciała, co jest niezmiernie istotne podczas pracy na zewnątrz w chłodne dni. W naszym asortymencie znaleźć można także ocieplacz szyi z materiału COOLMAX® z systemem DuoregulationTM – zestaw wyróżniający się w zakresie skutecznego zapobiegania gromadzeniu się wilgoci na skórze. Materiał ten ma bardzo ciekawe właściwości – w ciepłe dni chłodzi użytkownika, a w chłodniejsze miesiące izoluje go od niskich temperatur. Jako taki doskonale nadaje się dla osób aktywnie pracujących fizycznie. Ocieplacze szyi marki MASCOT produkowane są z szybko schnącego materiału, skutecznie zapobiegającego wychłodzeniu ciała.