Spodnie

    Jeśli chodzi o odzież roboczą MASCOT jest świadomy tego, że szczególnie wysokie wymagania stawia się spodniom. Powinny one sprostać zmiennym warunkom pogodowym, częstym praniom oraz wszystkim typom sytuacji w pracy – zarówno w pozycji stojącej, siedzącej oraz pracy na kolanach. Jednocześnie kwestie wygody, funkcjonalności oraz dopasowania nie mogą być zapomniane i odłożone na bok, niezależnie od tego w jakiej branży pracujesz. W MASCOT znajdziesz duży wybór spodni, z których każde mają własną listę funkcji oraz zalet. W asortymencie znajdziesz między innymi dżinsy, spodnie termalne, spodnie przeciwdeszczowe oraz spodnie robocze z różnymi detalami. MASCOT oferuje również spodnie w kolorach HI-VIS, które szczególnie nadają się do takich typów pracy, gdzie noszenie odzieży fluorescencyjnej jest wymagane.

    Znajdź twoje idealne dopasowanie

    Nie zawsze łatwo jest zainwestować w nowe spodnie. Jaki obwód pasa i jaką długość nogawki należy wybrać? MASCOT zdaje sobie sprawę z tego, że nie zawsze jest łatwo wybrać właściwy rozmiar. Dlatego opracowaliśmy instrukcję dokonywania pomiarów, którą można znaleźć w zakładce „tabela rozmiarów”. Dzięki niej unikniesz tego, że spodnie będą zbyt luźne lub zbyt ciasne, unikniesz problemów z położeniem kieszeni na kolanach, jak również unikniesz tego, że spodnie będą szybko ulegać zużyciu w kroku lub na nogawkach. Aby pomóc jeszcze bardziej, niektóre spodnie posiadają regulację na zatrzask na dole nogawki, jak również możliwość do wydłużenia nogawki o dodatkowe 3 cm.

    Masz szczególne życzenia dotyczące materiału? Bądź ilości kieszeni na twoich produktach? Dzięki zawierającemu ponad 100 różnych spodni asortymentowi MASCOT na pewno posiada to, czego szukasz. Bardzo często wiele firm posiada konkretny kolor, który symbolizuje ich markę oraz branżę. Dlatego w asortymencie MASCOT znajdziesz cały wachlarz kolorów- zarówno produkty jednokolorowe, jak i dwukolorowe. Wybierz twój ulubiony kolor i nadaj w ten sposób ubiorowi twój osobisty styl.