Kurtki polarowe

    Polary MASCOT są idealne dla tych, którzy potrzebują lekkiej i ciepłej kurtki w miesiącach przejściowych, kiedy pogoda często się zmienia. Ten rodzaj kurtki świetnie nadaje się na chłodne poranki. Sprawdza się też jako dodatkowa warstwa izolacyjna pod kurtką roboczą, gdy na zewnątrz jest naprawdę zimno. Wiele polarów MASCOT jest oddychających, wiatroszczelnych i wodoodpornych, dlatego chroni użytkownika przed wszelkimi warunkami pogodowymi. Kurtki te są więc idealne do pracy zarówno w chłodne, jak i wilgotne dni.

    W asortymencie polarów MASCOT znaleźć można wiele modeli pasujących do różnych rodzajów wykonywanej pracy. Wszystkie nasze polary mają wspólną cechę – wyposażone są w szereg funkcjonalnych detali, a wśród nich szeroki wybór praktycznych kieszeni, takich jak kieszenie na piersi, kieszenie przednie i wewnętrzne. Niektóre modele mają też zapinaną na guzik kieszonkę na telefon, umożliwiającą łatwy dostęp. Pracujący w ciemności użytkownik pozostaje widoczny dla otoczenia dzięki elementom odblaskowym. Kilka kurtek polarowych w asortymencie ma przedłużony tył, co zapewnia dodatkową ochronę i pomaga zachować ciepło podczas pracy. Ponadto wiele polarów jest wyposażonych w regulowane elastyczne sznurki i ściągacze, dzięki którym kurtki dobrze przylegają do ciała, a zimno nie przedostaje się pod ubranie. Kurtki są zapinane na zamki błyskawiczne z wewnętrznymi klapkami burzowymi.
    Aby zapewnić użytkownikom jak najlepszą wygodę i dopasowanie, polary MASCOT są ergonomicznie zaprojektowane. Rękawy mają kształt podążający za naturalnymi ruchami rąk, dzięki czemu kurtki te zapewniają niezrównaną swobodę ruchów.

    Polary marki MASCOT są wygodne w noszeniu, ponieważ są wykonane z miękkiego izolacyjnego materiału. W asortymencie znajduje się także kilka modeli z antypilingiem zapobiegającym mechaceniu się ubrania. Polary MASCOT są dostępne w różnych kolorach, w tym w trzech fluorescencyjnych wersjach dla użytkowników, którzy potrzebują odzieży roboczej o intensywnej widzialności. W ofercie polarów MASCOT można też znaleźć szereg produktów umożliwiających naniesienie logo.