Koszulki z długim rękawemi

    Jeśli szukasz t-shirtu, który zapewni ciepło Twoim ramionom i rękom, w asortymencie MASCOT znajdziesz szeroki wybór koszulek z długim rękawem doskonale nadających się i do pracy, i na czas wolny. Koszulki z długim rękawem marki MASCOT można nosić albo same, albo w połączeniu z innymi górnymi częściami odzieży. Można je na przykład wykorzystać jako warstwę wewnętrzną przy ubieraniu się „na cebulkę”.W kolekcji MASCOT® ADVANCED dostępne są m.in. koszulki z długim rękawem z materiałów szybkoschnących i oddychających. Modele te skutecznie odprowadzają wilgoć z powierzchni ciała,gwarantują optymalny komfort i dbają o utrzymanie właściwej temperatury, niezależnie od tego, czy użytkownik pracuje w zimnym, czy ciepłym środowisku.

    Najważniejsza jest wygoda

    Koszulki MASCOT z długim rękawem są dostępne w wersjach jedno- i dwukolorowej, dzięki czemu można łatwo znaleźć swój ulubiony kolor i dopasować koszulkę do reszty odzieży roboczej MASCOT. Koszulki z długim rękawem marki MASCOT są dostępne w nowoczesnym, zapewniającym dużą swobodę ruchów fasonie. W asortymencie znaleźć też można koszulki z długim rękawem z wewnętrzną stroną wykonaną z przyjemnej w kontakcie ze skórą bawełny oraz trwałą poliestrową stroną zewnętrzną. Takie koszulki mogą wytrzymać wiele! Ponadto szereg modeli naszych koszulek z długim rękawem ma specjalnie zakryte szwy przy szyi, dzięki czemu nie drażnią one skóry.

    Bezpieczeństwo i dobra widzialność

    Osoby pracujące w obszarach wysokiego ryzyka, gdzie wymogi w zakresie widzialności i bezpieczeństwa są podwyższone, powinny zainteresować się koszulkami z długim rękawem w kolorach fluorescencyjnych. Dla pracowników, którzy potrzebują wszechstronnej ochrony, mamy też koszulki z długim rękawem w wersji antystatycznej i jednocześnie trudnopalnej.