Koszulki polo robocze

    Koszulka polo jest popularnym wyborem, jeśli chcesz wyglądać profesjonalnie, jednocześnie mając odpowiednią swobodę ruchu. Firma MASCOT oferuje bogaty asortyment roboczych koszulek polo, które są odpowiednie dla branż, w których odzież musi być trwała, a także dla osób, które pracują w biurze lub magazynie.

    Koszulki polo dla wszystkich branż

    Czy Twoja firma ma określone wymagania dotyczące koloru, kroju lub bezpieczeństwa? Dzięki szerokiemu wachlarzowi roboczych koszulek polo firmy MASCOT bez problemu znajdziesz koszulkę polo, która odpowiada preferencjom każdego pracownika. Znajdziesz tu robocze koszulki polo zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, w 24 różnych kolorach na każdy model. Jeśli chcesz zamówić specjalny kolor dla swojej firmy, skontaktuj się z firmą MASCOT i sprawdź możliwość złożenia specjalnego zamówienia. Jeśli pracujesz w zawodzie, w którym potrzebujesz dodatkowej widzialności, w ofercie MASCOT znajdziesz również robocze koszulki polo we fluorescencyjnych kolorach. Możesz osiągnąć wyższą klasę bezpieczeństwa dzięki koszulce polo o intensywnej widzialności, jeśli połączysz ją ze spodniami o intensywnej widzialności, szortami lub spodniami 3/4.

    Dokładnie przetestowane materiały

    W MASCOT wygoda, krój i jakość są najważniejsze. Wszystkie nasze robocze koszulki polo są więc produkowane z najlepszej, przetestowanej pod kątem jakości tkaniny, która zapewnia wygodę i trwałość na lata. Cała odzież robocza znajdująca się w naszym asortymencie została oznaczona jako „tested to work”, co gwarantuje, że dany krój, funkcje i trwałość zostały przetestowane zarówno w laboratoriach, jak i w prawdziwych miejscach pracy. Znajdziesz tu robocze koszulki polo z różnych materiałów, w zależności od potrzeb. Jeśli pracujesz w branży o wysokim poziomie aktywności, wybierz nasze robocze koszulki polo z technologią CoolDry. CoolDry to materiał zapewniający ekstremalnie szybkie schnięcie i odprowadzanie wilgoci, który gwarantuje suchość przez cały dzień pracy.