Koszule z długimi rękawami

    Koszule MASCOT z długimi rękawami to doskonały wybór dla osób, które chcą w pracy sprawiać profesjonalne wrażenie. Niezależnie do tego, czy pracujesz w biurze, w branży budowlanej czy w logistyce, na pewno znajdziesz u nas koszulę w swoim stylu, odpowiednią do Twoich potrzeb. Koszule z długimi rękawami marki MASCOT z łatwością można łączyć z pozostałymi ubraniami roboczymi tej marki. Proponujemy na przykład bluzy z dzianiny lub swetry, doskonałe do ubierania się warstwowo.

    W kolekcji MASCOT® CROSSOVER znajdziesz koszule z długimi rękawami w szeregu klasycznych kolorów. Dzięki temu doskonale pasują one do innych produktów MASCOT, nietrudno też jest stworzyć zestaw ubrań wyrażający indywidualny styl pracownika. Koszule są dostępne w wersjach z wieloma funkcjonalnymi detalami. Znaleźć u nas można na przykład koszule z długimi rękawami z chronionymi klapką kieszeniami na piersi na telefon komórkowy. W ofercie mamy też koszule z usztywnionymi kołnierzami, które zawsze pozostają na swoim miejscu. Wszystkie koszule MASCOT z długimi rękawami mają mankiety z regulacją obwodu za pomocą guzików.

    W asortymencie MASCOT dostępne są koszule z długimi rękawami w różnych wersjach, zawsze jednak zapewniających użytkownikowi niezrównaną wygodę i swobodę ruchów – niezależnie od wybranego kroju. A do wyboru są fasony luźne i wąskie, czyli coś dla każdego. Mamy koszule z długimi rękawami z materiałów o różnych splotach – oksfordzkim, popelinowym i batystowym (chambray). Splot oksfordzki nadaje tkaninie teksturowaną powierzchnię, splot popelinowy jest gładszy, a batystowy – drobno tkany, gładki i mocny materiał bawełniany – sprawia, że tkanina wygląda jak denim.