Koszulki polo z krótkimi rękawami

  Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, warsztacie, magazynie czy na placu budowy, koszulki polo z krótkimi rękawami są nieodłączną częścią garderoby — dopasowują się do ciała i są naprawdę wygodne. W asortymencie firmy MASCOT znajdziesz szeroki wybór koszulek polo z krótkimi rękawami o różnych kolorach, krojach i z różnych materiałów. Ich cechą wspólną jest dobrze znana jakość firmy MASCOT, według której komfort i swoboda ruchu są najważniejsze.

  Wszechstronny top

  Każdy zna klasyczne koszulki polo z krótkimi rękawami z kołnierzykiem i guzikami. Jednak koszulki polo są również idealnym wyborem do pracy. Koszulka polo zapewnia formalny i profesjonalny wygląd, jednocześnie jest też wygodna. Spróbuj koszulek polo z krótkimi rękawami firmy MASCOT jako alternatywę dla koszuli lub T-shirtu w ciepłe dni. Możesz też nosić je jako wewnętrzną warstwę pod kurtką podczas chłodniejszych miesięcy.

  Właściwości szybkoschnące i odprowadzające wilgoć

  Koszulki polo z krótkimi rękawami znajdziesz w wielu kolekcjach firmy MASCOT, możesz więc je z łatwością łączyć ze spodniami, spodniami 3/4 i szortami. W asortymencie znajduje się m.in. koszulka polo ze specjalnej dzianiny, która jest antybakteryjna, odprowadza wilgoć i szybko schnie. Te cechy są istotne, jeśli ciężko pracujesz i chcesz uniknąć wychładzania się ciała. W firmie MASCOT znajdziesz oczywiście również koszulki polo z krótkimi rękawami z klasycznej piki w wielu kolorach. Jeśli potrzebujesz koszulek polo z długimi rękawami z materiału o intensywnej widzialności, zapoznaj się z koszulkami we fluorescencyjnych kolorach.

  Profesjonalny korporacyjny wygląd

  Dzięki wielu możliwościom oferowanym przez firmę MASCOT z pewnością znajdziesz odpowiadającą Ci koszulkę polo. Niezależnie od tego, czy wolisz gładkie, dwukolorowe górne części garderoby czy te o intensywnej widzialności, wybór koszulek polo z krótkimi rękawami jest ogromny.Jeśli Ty i Twoja firma szukacie wydruku logo lub haftu na koszulkach polo, możesz spersonalizować indywidualny wygląd swoich produktów — skorzystają na tym zarówno pracownicy, jak i firma. Firma MASCOT oferuje modele zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, a także różne kroje, więc z pewnością znajdziesz koszulkę polo, która przypadnie do gustu wszystkim pracownikom.