Spodnie ¾ hi-vis

Filtr
Rodzaj produktu
Kolory
Cechy
Materiały
Certyfikaty
Rozmiary
Technologie
Użytkownik
Seria
Produkty (3)
19049-711
MASCOT® ACCELERATE SAFE
4 Kolorów
  • Porównaj
  • Dodaj do listy życzeń
  • Szybki podgląd
NOWY
17549-860
MASCOT® SAFE SUPREME
2 Kolorów
  • Porównaj
  • Dodaj do listy życzeń
  • Szybki podgląd
NOWY
15549-860
MASCOT® SAFE SUPREME
7 Kolorów
  • Porównaj
  • Dodaj do listy życzeń
  • Szybki podgląd
NOWY

Nie należy rezygnować z bezpieczeństwa! Jeśli pracujesz w obszarach wysokiego ryzyka, widoczność dla otoczenia jest niezbędna. W firmie MASCOT znajdziesz jedną z największych na rynku ofert w zakresie certyfikowanej ochronnej odzieży roboczej. Jeśli szukasz spodni 3/4 o intensywnej widzialności, firma MASCOT oferuje bogaty wybór modeli i fluorescencyjnych kolorów.

0ECA1B50-97F4-4CCF-8175-F6107AD15E8D - EN ISO 20471 Odzież ochronna - Pomarańcz hi-vis

Widoczność to bezpieczeństwo

Ochronna odzież robocza firmy MASCOT została zatwierdzona zgodnie z międzynarodową normą EN ISO 20471. Norma ta dzieli ochronną odzież roboczą na różne klasy w zależności od obszaru materiału fluorescencyjnego i elementów odblaskowych. Jeśli połączysz spodnie 3/4 o intensywnej widzialności z bluzą lub kurtką wykonaną z fluorescencyjnego materiału, możesz osiągnąć najwyższą klasę bezpieczeństwa. Tym samym, jeśli wybierzesz spodnie 3/4 o intensywnej widzialności, możesz uzyskać tę samą klasę bezpieczeństwa jak przy długich spodniach.

Alternatywa na ciepłe dni

Spodnie 3/4 o intensywnej widzialności to dobra alternatywa dla długich spodni o intensywnej widzialności, jeśli pracujesz w wysokich temperaturach. Spodnie 3/4 zapewnią przewiewność na nogach, jednocześnie oferując kieszenie na kolanach, a także różne kieszenie do przechowywania, które znasz z długich spodni ochronnych. Nogawki spodni 3/4 o intensywnej widzialności firmy MASCOT mają ergonomiczny kształt, który gwarantuje najlepszy komfort i swobodę ruchu.

Mężczyzna & Kobieta - MASCOT® ACCELERATE SAFE Odzież robocza

Innowacyjne materiały dla całkowitej wygody

Wszystkie spodnie 3/4 o intensywnej widzialności, które znajdują się w asortymencie firmy MASCOT, zostały uszyte z innowacyjnych tkanin, dzięki czemu masz gwarancję najlepszej trwałości i odporności na zużycie. W ten sposób brud z całego dnia pracy nie wpływa na Twoją widzialność. Wszystkie kieszenie i detale zostały dokładnie przetestowane w naszych laboratoriach i w miejscach pracy, dlatego możesz wybrać dokładnie te cechy, których wymaga Twoja praca.