Spodnie ¾ hi-vis

Produkty ()

Nie należy rezygnować z bezpieczeństwa! Jeśli pracujesz w obszarach wysokiego ryzyka, widoczność dla otoczenia jest niezbędna. W firmie MASCOT znajdziesz jedną z największych na rynku ofert w zakresie certyfikowanej ochronnej odzieży roboczej. Jeśli szukasz spodni 3/4 o intensywnej widzialności, firma MASCOT oferuje bogaty wybór modeli i fluorescencyjnych kolorów.

Widoczność to bezpieczeństwo

Ochronna odzież robocza firmy MASCOT została zatwierdzona zgodnie z międzynarodową normą EN ISO 20471. Norma ta dzieli ochronną odzież roboczą na różne klasy w zależności od obszaru materiału fluorescencyjnego i elementów odblaskowych. Jeśli połączysz spodnie 3/4 o intensywnej widzialności z bluzą lub kurtką wykonaną z fluorescencyjnego materiału, możesz osiągnąć najwyższą klasę bezpieczeństwa. Tym samym, jeśli wybierzesz spodnie 3/4 o intensywnej widzialności, możesz uzyskać tę samą klasę bezpieczeństwa jak przy długich spodniach.

Alternatywa na ciepłe dni

Spodnie 3/4 o intensywnej widzialności to dobra alternatywa dla długich spodni o intensywnej widzialności, jeśli pracujesz w wysokich temperaturach. Spodnie 3/4 zapewnią przewiewność na nogach, jednocześnie oferując kieszenie na kolanach, a także różne kieszenie do przechowywania, które znasz z długich spodni ochronnych. Nogawki spodni 3/4 o intensywnej widzialności firmy MASCOT mają ergonomiczny kształt, który gwarantuje najlepszy komfort i swobodę ruchu.

Innowacyjne materiały dla całkowitej wygody

Wszystkie spodnie 3/4 o intensywnej widzialności, które znajdują się w asortymencie firmy MASCOT, zostały uszyte z innowacyjnych tkanin, dzięki czemu masz gwarancję najlepszej trwałości i odporności na zużycie. Odporna na brud powierzchnia z systemem Teflon® utrzymuje spodnie 3/4 o intensywnej widzialności w czystości. W ten sposób brud z całego dnia pracy nie wpływa na Twoją widzialność. Wszystkie kieszenie i detale zostały dokładnie przetestowane w naszych laboratoriach i w miejscach pracy, dlatego możesz wybrać dokładnie te cechy, których wymaga Twoja praca.