Ogrodniczki robocze

  Jeśli szukasz pary funkcjonalnych i wytrzymałych ogrodniczek roboczych, w asortymencie firmy MASCOT znajdziesz ich bardzo szeroki wybór. Nasze robocze ogrodniczki są dostępne w wielu stylach, kolorach, z wieloma różnymi funkcjami i detalami. Wygodne ogrodniczki to niezwykle praktyczny ubiór do pracy w wielu branżach.

  Jeśli Twój zawód wymaga częstej pracy na kolanach, robocze ogrodniczki MASCOT to oczywisty wybór. Mając na sobie parę ogrodniczek nie musisz martwić się o wychłodzenie okolicy nerek, która pozostaje zakryta. To doskonała alternatywa dla spodni roboczych, niezwykle wygodna i zapewniająca ochronę zarówno dolnej, jak i górnej części pleców. Ergonomiczny fason ogrodniczek MASCOT gwarantuje użytkownikowi wygodę i dużą swobodę ruchów przy pracy.

  Wiele wariantów ogrodniczek roboczych

  Ogrodniczki robocze marki MASCOT dostępne są w wersjach z szeregu materiałów. Oferujemy między innymi modele wiatro- i wodoszczelne doskonałe do pracy na zewnątrz w zimne dni, wersje fluorescencyjne zwiększające widzialność użytkownika, jak również ogrodniczki lekkie, zaprojektowane z myślą o pracy w pomieszczeniach lub innych ciepłych miejscach. Nasze robocze ogrodniczki mają całe mnóstwo praktycznych kieszeni. Posiadamy modele z kieszeniami na brzuchu, z kieszonkami na długopis i calówkę, kieszeniami na ochronne wkładki kolanowe, a także kieszeniami na udach. Dzięki takim rozwiązaniom pracownik ma pod ręką wszystkie swoje narzędzia.

  Maksymalna ochrona niezależnie od branży

  Jeśli Twoja praca wymaga dodatkowej ochrony, możesz wybrać ogrodniczki o wielu funkcjach ochronnych, np. antystatyczne, kwasoodporne i trudnopalne. Dla osób, dla których istotna jest intensywna widzialność i zwiększone bezpieczeństwo, mamy też modele ogrodniczek roboczych wykonane z materiałów fluorescencyjnych. Jeśli natomiast pracujesz na świeżym powietrzu podczas ciepłych letnich miesięcy, możesz zdecydować się na parę ogrodniczek zapewniających ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym, aby słońce nie uszkodziło Twojej skóry.