Spodnie dziecięce

    Dzieci potrzebują spodni zapewniających dużą swobodę ruchu, odpornych na przetarcie na kolanach. Spodnie dla dzieci MASCOT są dostępne w wersji z rozciągliwego materiału, dzięki czemu są elastyczne i nie przeszkadzają w aktywności fizycznej ani zabawie. Do tego produkty te mają wodoodporne wykończenie. W naszych spodniach dziecko może bez przeszkód biegać, chodzić na kolanach i dokazywać na placu zabaw, także gdy jest mokro. Spodnie dla dzieci MASCOT nadają się idealnie dla maluchów, które mają w sobie zadatki na rzemieślnika. Praktyczne kieszenie mieszczą zabawkowe narzędzia, a młody majster może doskonalić swoje fachowe umiejętności.

    Fason, detale i materiały

    Spodnie dla dzieci MASCOT mają ergonomicznie skrojone nogawki. Zastosowany materiał jest lekki, a kieszenie są tak wkomponowane w całość, by zapewniać najlepsze dopasowanie. Dzięki temu tkaniny prawie nie odczuwa się na skórze. Część kolanowa jest ponadto wzmocniona materiałem CORDURA®, który jest siedem razy bardziej wytrzymały niż bawełna. W ofercie spodni dla dzieci MASCOT znajdują się również modele wzorzyste i wyposażone w elementy odblaskowe, które dodają wizualnej atrakcyjności.

    Spodnie dla całej rodziny

    Teraz w spodnie MASCOT można ubrać całą rodzinę. Spodnie dla dzieci mają takie samo wzornictwo jak produkty dla dorosłych, dzięki czemu córka lub syn może wyglądać jak mama albo tata, gdy pomaga w ogrodzie bądź przydomowym warsztacie. Dziecko poczuje się jak prawdziwy rzemieślnik, gdy będzie mogło zestawić swoje spodnie z bluzą lub kurtką z kolekcji MASCOT.