Bluzy z krótkim zamkiem błyskawicznym

    Bluzy, polary, kurtki z dzianiny, bluzy z kapturem i bluzy polo – w asortymencie MASCOT znajdziesz cały szereg bluz z krótkim zamkiem błyskawicznym o różnych grubościach i z różnych materiałów. Bluzy z krótkim zamkiem błyskawicznym to idealne rozwiązanie dla osób szukających bluz zapinanych w sposób umożliwiający dostosowanie stopnia ochrony do zmiennych temperatur i warunków pogodowych.

    Te same funkcje, które ma Twoja kurtka robocza

    Bluzy z krótkim zamkiem błyskawicznym znaleźć można w wielu popularnych kolekcjach produktów MASCOT. Dlatego zawsze można dopasować te bluzy do reszty posiadanych ubrań roboczych. Niezależnie od tego, czy szukasz lekkiego polaru do założenia pod kurtkę, czy grubego swetra z dzianiny, który może ją zastąpić – w asortymencie MASCOT znajdziesz różne modele spełniające Twoje wymogi. Wybierając naszą bluzę z krótkim zamkiem błyskawicznym na zewnętrzną warstwę odzieży nie musisz rezygnować z żadnych funkcji. W ofercie MASCOT znajdziesz zapinane na zamek bluzy z kieszeniami na piersi i rękawach, na przykład na pióro, telefon czy latarkę. Jeśli zależy Ci na zwiększonej trwałości, wybierz bluzę ze wzmocnieniami. Nasz asortyment bluz z krótkim zamkiem błyskawicznym obejmuje także produkty ze szczególnie wysokim, regulowanym kołnierzem, które zapewniają zwiększoną widzialność dzięki elementom odblaskowym. Wszystkie te detale zostały zaprojektowane z myślą o najwyższym komforcie użytkownika.

    Wybierz odpowiedni materiał

    Materiał w istotny sposób wpływa na wygodę osoby noszącej bluzę. Dlatego właśnie w wielu bluzach MASCOT z krótkim zamkiem błyskawicznym zastosowano innowacyjne materiały składające się z trzech zgrzanych ze sobą warstw: dzianiny na zewnątrz, wiatroszczelnej i wodoodpornej membrany w środku i polaru wewnątrz. Dzięki temu bluza jest oddychająca, a przy tym odporna na wiatr i opady. Jeśli wolisz bardziej klasyczne ubiory, MASCOT ma w swojej ofercie również bluzy polarowe, dzianinowe i bawełniane. Wszystkie bluzy z krótkim zamkiem błyskawicznym charakteryzują się wysoką jakością i zapewniają dużą swobodę ruchów – podczas pracy nic nie krępuje ani nie uciska użytkownika.