Swetry z dzianiny

    Potrzebujesz swetra, który zapewni Ci ciepło na cały dzień pracy? Firma MASCOT ma w ofercie szeroką gamę wygodnych swetrów z dzianiny zaprojektowanych z myślą o wygodzie i wysokiej jakości. Niezależnie od tego, czy szukasz grubego swetra z dzianiny na zimne dni, czy czegoś lżejszego do założenia na t-shirt – w asortymencie MASCOT na pewno znajdziesz odpowiadający Ci model. Nasze swetry z dzianiny są dostępne w wielu kolorach, nietrudno więc wybrać model pasujący do profilu danej firmy.

    Bluzy z dzianiny dla wszystkich branż

    Dla osób pracujących na budowie firma MASCOT ma w ofercie wybór nowoczesnych swetrów z dzianiny wykonanych z wełny, bawełny i poliestru. Solidne swetry z dzianiny mają funkcjonalne kieszenie z miejscem na telefon komórkowy, długopis i inne drobiazgi, które wygodnie jest mieć pod ręką. W naszym asortymencie swetrów z dzianiny dostępne są też modele z zamkiem błyskawicznym z klapką sztormową oraz przedłużającymi okres użytkowania produktu trwałymi wzmocnieniami. MASCOT oferuje swetry z dzianiny w wersji z podszewką i bez, w zależności od tego, jak ciepłej odzieży potrzebuje użytkownik. Swetry z dzianiny można na przykład w zimniejsze dni założyć pod kurtkę, aby ochronić się przed czynnikami atmosferycznymi.

    Korzystaj z zalet dzianiny

    Dla osób pracujących w logistyce, transporcie lub w biurze firma MASCOT ma w ofercie szereg lekkich swetrów z wełny merynosowej. Zakładane na koszulę, klasyczne swetry wykonane z wełny owiec merynosów są wręcz niezbędne do uzyskania eleganckiego, profesjonalnego wyglądu w chłodne dni. Wełna ma wiele dobrych właściwości. Są to na przykład regulacja temperatury, odprowadzanie wilgoci czy odporność na zabrudzenia. Wszystko to zapewnia użytkownikowi niezrównany komfort przez cały dzień w pracy. Zapraszamy do zainteresowania się kolekcją MASCOT® CROSSOVER zawierającą duży wybór koszul, t-shirtów i koszulek polo doskonałych do połączenia z naszymi swetrami z dzianiny.