Kalesony

    Kiedy zaczynają panować niskie temperatury, a Twoja praca odbywa się na zewnątrz, długie kalesony firmy MASCOT to produkt, którego absolutnie nie może zabraknąć. Dzięki długim kalesonom firmy MASCOT możesz bez problemu utrzymać ciepło przez cały dzień, zarówno podczas pracy, jak i w czasie wolnym. Kalesony są dostępne w różnych modelach, kolorach i krojach. Dobrym pomysłem może być połączenie pary kalesonów z podkoszulką firmy MASCOT, dzięki czemu od stóp do głów zapewnisz sobie optymalną wewnętrzną warstwę odzieży.

    Materiały wysokiej jakości

    Długie kalesony firmy MASCOT doskonale sprawdzą się jako wewnętrzna warstwa odzieży, kiedy musisz dodatkowo chronić się przed zimnem. W asortymencie MASCOT znajdziesz długie kalesony wykonane z materiałów odprowadzających wilgoć i/lub izolujących, które również szybko schną. Kalesony tak samo nadają się do ciężkiej pracy fizycznej w niskich temperaturach, ponieważ możesz pracować i pocić się bez bycia mokrym, ponieważ pot jest odprowadzany z ciała. Jeśli Twoja praca wymaga dodatkowej ochrony, znajdziesz również kalesony o właściwościach antystatycznych i trudnopalnych, zatwierdzone zgodnie z odpowiednimi normami.

    Wygoda przez cały dzień

    Podkoszulki i długie kalesony wyprodukowano z lekkich i elastycznych materiałów, które gwarantują dopasowanie do ciała przy wyjątkowej swobodzie ruchu. Kalesony w elastyczny sposób przylegają do ciała, naturalnie się dopasowując. Tym samym z łatwością mogą nosić je zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Niektóre długie kalesony nie mają wszytych etykiet i instrukcji prania, dlatego podczas pracy nie będą przeszkadzały Ci żadne irytujące metki.