Buty

  Niezależnie od tego, czy szukasz solidnych butów ochronnych, czy też modeli bez zabezpieczeń, w ofercie MASCOT znajdziesz jeden z najszerszych asortymentów obuwia roboczego. Jeśli pracujesz w ekstremalnych warunkach, priorytetem jest to, by Twoje obuwie robocze spełniało najwyższe wymogi w zakresie bezpieczeństwa, a jednocześnie zapewniało niczym nieskrępowaną wygodę. MASCOT zapewnia szeroki wybór tradycyjnych półbutów i wysokich butów ochronnych o klasycznym wzornictwie, nowoczesnego obuwia ochronnego z innowacyjnych materiałów, jak również butów bez elementów ochronnych.

  Wymagaj bezpieczeństwa

  Jeśli środowisko pracy naraża Cię na kontakt z chemikaliami, wysoką temperaturą lub ciśnieniem, bądź na ryzyko uderzenia przez spadające przedmioty, zapoznaj się z bogatym asortymentem obuwia ochronnego MASCOT. Wybierając nasze produkty będziesz mieć pewność, że Twoje obuwie jest certyfikowane pod kątem zgodności z normą EN ISO 20345. Oznacza to, że spełnia ono najwyższe wymogi bezpieczeństwa dla butów roboczych. W ofercie MASCOT znajdziesz obuwie ochronne klas S3 i S1P. Wyroby obu klas posiadają m.in. ochronę antyprzebiciową, podnoski, podeszwy odporne na działanie olejów i benzyny, mają właściwości antypoślizgowe, a także są antystatyczne i oddychające. Dodatkowo, obuwie robocze w klasie S3 jest wodoodporne. Krótko mówiąc, MASCOT oferuje wszechstronny asortyment obuwia ochronnego dla osób pracujących w budownictwie, rzemiośle i przemyśle, a także innych, nawet bardzo wymagających, branżach.

  Innowacyjne materiały

  Innowacje mają kluczowe znaczenie przy projektowaniu przez nas obuwia roboczego. Produkty MASCOT gwarantują zgodność z najnowszymi i najlepszymi trendami na rynku, zarówno w zakresie materiałów, jak i funkcjonalności. Jeśli ważne jest dla Ciebie szybkie i proste wiązanie butów, wybierz model wyposażony w BOA® Fit System – wytrzymały i precyzyjny układ zapinania za pomocą pokrętła. Jeżeli szukasz obuwia roboczego, które będzie wyjątkowo skutecznie amortyzować uderzenia, charakteryzować się szczególnie niską wagą lub dużą elastycznością, w naszych kolekcjach znajdziesz odpowiadające tym wymogom modele z innowacyjnych materiałów, np. z podeszwą z tworzywa ETPU, kompozytowymi podnoskami i ochroną antyprzebiciową z materiału tekstylnego. Dzięki tym elementom nasze buty robocze są tak funkcjonalne i wygodne, jak tylko to możliwe.

  Obuwie robocze dla każdej branży

  Jeśli pracujesz w zawodzie, który nie wiąże się z wymogiem stosowania obuwia zapewniającego podwyższony stopień bezpieczeństwa, MASCOT ma dla Ciebie ofertę butów roboczych bez elementów ochronnych. Nadają się one doskonale do miejsc pracy, w których można nosić zwykłe obuwie sportowe. Pomimo braku funkcji ochronnych, produkty te charakteryzują się taką samą wysoką jakością, komfortem i atrakcyjnym wzornictwem, jak pozostałe wyroby z asortymentu obuwia roboczego MASCOT. Ich wybór umożliwia zapewnienie spójnego wizerunku pracowników wszystkich szczebli zatrudnionych na różnych stanowiskach w firmie.